Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy benzinkutat a...

Szeretnék egy benzinkutat a szülőfalumba, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Természetesen én akarom vinni, afféle válalkozásba kezdenék. MI kell ehez? Esetleg van ilyen célú pályázat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, hogy a vállalkozás megéljen, akkor valamelyik hálózathoz célszerű csatlakoznod. Shell, Aral, ÖMV,... hívd fel ezt a néhány céget, és érdeklődj náluk, milyen feltétellel üzemeltethetnéd a faludban egy benzinkútjukat.


Háztáji kis benzinkúttal szerintem nem érdemes próbálkoznod, de ha mégis azt teszed, nagyon fogok neked szurkolni.

2010. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nagy fába vágod a fejszédet. Mi nemrég nyitottuk a másodikat. Semelyik multicéghez nem szerződtünk.
2010. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ja, arra számíthatsz hogy minimum 50 milliós beruházás. Pályázatokat nem ismerem, keresni kell egy pályázatíró céget.
2010. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet ilyen időkben bezinkutat nyitni?
2010. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Valamibe bele kell fognom. És a hely ahol élek tökéletes lenne a legközelebbi benzinkút 30 km re van.

Igy azt hiszem lennének vevőim rendesen.3 falu csomópontján vagyunk és a középpontba szeretném építeni.

Kösz a válaszokat valószínü h megpróbálom a multikat.

2010. júl. 5. 10:49
 6/11 anonim válasza:

Én kezdetnek egy ilyent javasolnék.

[link]

2010. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Valamibe bele kell fognom. "


Mielőtt belefogsz, azért javaslom, olvassd el Robert Kiyosaki Cashflow négyszög című könyvét.

2010. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uhh hát nem kis odafigyelés és persze pénz kelene ehez.:S elsősorban pénzt akarok szerezni, és nem eladósodni.talán 1-2 pályázatot megnézek.kösz a válaszokat!
2010. júl. 6. 04:54
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Manapság a sufni kutak nem hoznak nagy bevételt. Érdemes csatlakozni valamelyik kútlánchoz ( OMW,LUKOIL ), vagy valamelyik "diszkont" kúthoz ( AVIA, OIL ). Arra számíts hogy több milliós beruházás kell ehhez, de lehet hogy tíz milliós nagyságrend, nem egyszerű a technikát, egyebeket a semmiből ki építeni. És bizony a kútláncoknak komoly elvárásaik is vannak, akármilyen kúthoz nem adják a nevüket.

Na meg ahhoz hogy a "megjelenési standardet" megvalósítsd mélyen zsebbe kell nyúlni, és hagyni hogy ők mondják meg mit hogyan csinálj.

2010. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utánnanéztem pár dolognak, és szereztem egy alvállalkozót is, aki kivitelezné a dolgot.Megjegyzem 18 éves vagyok,kiváltanám az engedélyt hogy én is vállalkozhassak, de inkább továbbtanulok, így az alvállalkozóm aki mellesleg rokonom is, ő fogja vinni az üzletet, de a haszonban osztozunk.
2010. júl. 9. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!