Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Kistermelőként lehet boltot nyitni saját termékekkel?

Szóval kistermelőként ha én csinálom/ termelem ki a termékeket pl: füstölt hús vagy egyéb pl: tojás, csirke hús, zöldségek stb...

Akkor ezeket én árulhatom a saját boltomban, ha nyitok?

Ill. ha nincs boltvezetői képesítésem úgy is jó ha felveszek egy üzletvezetőt?

És ehhez kell egyéni vállalkozói is, ezt ki lehet így váltani, hogy kistermelő vagyok?

(A kérdés csak elméleti, egyenlőre nem vagyok kistermelő, de a közeljövőben tervezem és később egy boltot is.)

ápr. 26. 09:32  Privát üzenet  

A válasz
Bak Norbert nevű felhasználó válasza:

Igen.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 12:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy általad birtokolt üzlethelyiséget adsz ki bérbe üzlethelyiségként való használatra, akkor az sajat tulajdonben lévő ingatlan bérbeadásának minősül?
Árulhatom saját web áruházon egy másik márka termékét, ami jelenleg nem kapható az országban?
Hogyan kezdjek neki egy saját könyvkiadó alapításának?
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kistermelőként és/vagy vállalkozóként saját webshopon keresztül árulhatok pálinkát?
Saját tejtermékeket árulunk kistermelőként. Kell engedély arra, hogy adjak egy nevet a termékeknek? Pl. Somogyi sajtműhely. Ezt is be kell jegyeztetni, fizetni érte? Vagy elég ha magamnak elnevezem?
Saját tanyámat nyáron szeretném, ha gyerekek látogatnák (állatsimogatás, etetés stb). Belépő adására gondoltam. Mezőgazdasági kistermelőként milyen adózás van ez után ill. a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!