Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet elintézni, hogy...

Hogyan lehet elintézni, hogy számlaképes legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék jelentkezni fordítóirodákhoz és mindegyik iroda azt írja, hogy számlaképességet várnak el, ezt hogyan lehet elintézni? Ez akkor tulajdonképen az egyéni vállalkozót jelenti? Pontosan hova kell mennem, kihez kell fordulnom, hogy ezt elintézzem? Van ahol azt írják, hogy eleve a jelentkezés feltétele az, hogy számlaképes legyek, de egyben azt is írják, hogy pályakezdők jelentkezését is várják, akik nyilván még nem számlaképesek. Na most, én pályakezdő vagyok. Azon gondolkodtam, hogy vajon elég-e azután elintézni a számlaképességet, hogy kiderült, alkalmaznának fordítóként, vagy már előtte érdemes-e. Feleslegesen nem szeretnék fizetni az egyéni vállalkozásért, úgy, hogy még nem is biztos, hogy kapok munkát. Ti hogyan csinálnátok? Nagyon nem vagyok képben ezzel kapcsolatban, és bárkit kérdezek, senki nem tud segíteni. Köszi előre is.
2019. ápr. 26. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a fordító szakma, kizárólag mindenki csak EV-kkel fordíttat. EV indításhoz keresel egy könyvelőt, ő ügyfélkapun elindítja neked.
2019. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pályakezdős rész azt jelenti, hogy nem baj, ha nincs 10+ év tapaszalatod ezen a területen, és ez lesz az első ilyen munkád. Hogy ráérsz e kiváltani aztán a vállalkozóit, ezt cége válogatja.
2019. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!