Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyissam meg a webshopom?

Hogyan nyissam meg a webshopom?

Figyelt kérdés

Ez egy elég fura kérdés, elitélhettek miatta igazából csak kiváncsi vagyok ki mit mond :)


A lényeg hogy 17éves leszek nemsokára és már csináltam magamnak egy webshopot (elég jól designolok) természtesen sablon oldalból.. worldpress.


Nem szeretnék nagyon belemenni de a lényeg hogy elég szerény családban élek, és én innen akarok kitörni. Egy vállalkozás(webshop) segítségével. Viszont az a helyzet hogy sajnos van két probléma...


1. Nem lehet saját nevemen cég(+18), családtagoknak ha meg említeném körbenevetnének kétszer és ennyi...


2. Sajnos anyagi háttér miatt nem tudom kifizetni a havi 50ezret illetve a könyvelőt és amik szükségesek egy weboldalhoz.


Most jelenleg ami van az egy tárhely és domain illetve a kész webshop amit megnézettem egy ismerős grafikussal és azt mondta egy közepes szintet nagyjából megüt szóval célra teljesen alkalmas.


Szóval tudom hogy ez nem fair többiekkel szemben én tudom... De úgy gondoltam hogy addig csak így könyvelés adó és ezek nélkül adnék el dolgokat ismerős illetve kis körben(persze idegen vásárlóm is lenne interneteől vagy valami, szóval nem csak ismerősők)


És ha már össze jönne annyi rendelés hogy magamnak tudjam fedezni legalább az alap költségeimet akkor már persze legálissá tennem.


Tudom hogy elég rizikós mert bármikor bejelenthetnek és ennyi de sajnos ez van.. Aki mer az nyer.


Szóval ha bejelentenek akkor mit kaphatok én mint 16 éves jelenleg ezért a bűnért?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 9. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Csinálj egy Etsy shoppot, vagy regisztráj fel RedBubble-re.De ha jutyúbba beírnád hogy "how to make an online store"az is sokat segítene:D
2019. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben tudnál kicsit segíteni privátban? Azt nagyon megköszönném!
2019. máj. 9. 21:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos íly módon ez nem megoldható mivel egedileg tervezhető termékről lenne szó.
2019. máj. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!