Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkaerő kölcsönzés szabályai...

Munkaerő kölcsönzés szabályai miben térnek el Szlovákiában és Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a linken ismerkedtem a szabályokkal. Munkaerő-kölcsönzéssel szeretnék majd a későbbiekben foglalkozni Szlovákiában mivel szlovák állampolgár vagyok minden ehhez kapcsolódó választ meg köszönök. Az alapoktól a végig érdekel minden.



2019. máj. 29. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szlovák könyvelőhöz elmész vagy olyanhoz, aki szlovákiában könyvel. Ez egy Magyarországi oldal.
2019. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt Szlovákiában kéne megkérdezned. Pl munkajogászt,helyi könyvelőt. Mi honnan tudjuk, hogy milyen ott a helyi törvény?
2019. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szlovákiai Magyar vagyok és kerdeztem szlovák oldalon is. Itt is meg kerdeztem mert érdekelt És hátha meg tudok meg valami érdekeset. Egyébként meg nemcsak magyarországi magyarok használják ezt az oldalt.....
2019. máj. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!