Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingatlanbefektetésnél 1...

Ingatlanbefektetésnél 1 millió forintra, mennyi haszon jön egy évre?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Milyen ingatlan, milyen befektetes? Ez igy eleg keves...
2019. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha vesz az ember ingatlant és kiadja albérletbe.
2019. jún. 1. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Keves adat
2019. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván 10-20 évig semmilyen haszon nem jön belőle, körülbelül addig tart, amíg a bérleti díjból visszajön az ingatlan ára, amit belefektettél.


Onnantól pedig, hogy visszajött az ára, már nyilván tiszta hasznot termel neked az ingatlan, leszámítva a fenntartási költségeit, például az időnkénti kifestést, javításokat.

2019. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Arról függ mennyiért veszed és mennyiért adod ki. Ezek számítanak leginkább.

Most elég rossz lett a ráta én 6-7 éves megteruleseket csináltam plusz a lakás ára is duplázódott.

De most olyan 15 év tuti rámegy

2019. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az első perctől kezdve hozza a hasznot, ahogy kiadod. De szinte ki sem kell adnod, mert folyamatosan mennek fel az ingatlanárak. Legalábbis most, dede legfeljebb időlegesen stagnálni fognak. Ehhez képest az amortizáció elhanyagolható.

Nem értem azt aki azt írta nem hoz hasznot. Veszít? Kizárt, hacsak nem valami roggyant házat vett ingyentelkes utcában, horrorért.

2019. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem azt aki azt írta nem hoz hasznot."


Akkor elmagyarázom: a haszon azt jelenti, hogy többet keresel rajta, mint amennyit költöttél rá.


Ha a bevételből levonod a kiadásokat, az eredmény lesz a haszon.

2019. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen de az értéke nem változik. Ugyanis nem koltseg hanem befektetés törtent.
2019. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7-es, de ha vesz egy ingatlant, már nyert rajta, mert az mindig mindig többet ér. Tehát abszolút nyereséges, főleg ha kiadja.

Mint írtam az amortizáció elhanyagolható, mert többet keres rajta mint amennyit rá kell költeni.

2019. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!