Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy találhatnék egy számomra...

Hogy találhatnék egy számomra megfelelő befektetőt?

Figyelt kérdés
Van egy jó ötletem, de nagyon nehéz megvalósítani.Mindent megpróbáltam az utobbi 1 évben, hogy önerőböl, lehetőleg olcsón összehozzam, de mindenhol azt a választ kapom,hogy ezt nem lehet olyan egyszerűen megcsinálni, és a költsége minimum 3-4 millió forint lenne.Hitelt nem vehetek fel erre, mert épitkezem, ami jelenleg minden pénzem elviszi, és egy darabig még el is fogja.Hogy találhatnék egy olyan befektetőt, aki ezzel az összeggel beszálna, és ha megosztom vele az ötletet, nem csinálja meg nélkülem, és nem lesz átverés a vége?

2019. jún. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Végy fel hitelt az épülő házra, keresgélés és gond letudva!
2019. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

"Van egy jó ötletem,"


És kereslet is van rá a piacon? Azt megvizsgáltad már?

Anélkül felesleges kalapozni a pénzért, mert csak beleölöd, és "elég".


Mert jó ötletem nekem is van, több is, csak korántsem biztos, hogy életképes.

2019. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Életképes.nyilván nem rohangálnék 1 éve, ha nem lenne az
2019. jún. 27. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

és ha mégis bedől, mi a garancia arra, hogy tudod kártalanítani a befektetőidet?

vagy az építendő házadat esetleg fel tudnád ajánlani fedezetnek? :D

2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:
előzőnek: a befektetőt nem kell kártalanítani bukás esetén, ő viseli a kockázatot. Nyilván csak akkor fog betenni pénzt, ha a megtérülést megfelelőnek látja. Más a helyzet, ha hitelt vesz fel a kérdező (akár megánszemélytől), annak a visszafizetéséért teljes vagyonával felel.
2019. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!