Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyitni szeretnék egy cukrászdá...

Nyitni szeretnék egy cukrászdát, hol kezdjem el az engedélyeket? Mi kell az üzletbe?

Figyelt kérdés
Olyan cukrászda lenne ahol rendelem a sütit és úgy adnám el.Szóval sütés nem lenne. Hova kell fordulnom az engedélyekért? Az önkormányzatot tudom. Mosogató, wc, kézmosón, (bútor) kívül mi kell még? Igen, utána járok majd de van 2 percem felteszem ezt a kérdést ha nem gond és segítetek! Köszönöm!!
2019. júl. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Haccp rendszernek meg kell felelnie mindennek.

Antsz hez is menned kell utánna a tiszti orvoshoz.

2019. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zuhanyzó, öltöző, raktárhelység, hűtők, hűtőpult, takarítószeres blokk. Tudtommal cukrász végzettség is kell, függetlenül attól, hogy csak rendeled a sütit.
2019. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Öltöző, zuhanyzó biztos hogy kell? Egyedül én leszek a boltban,kicsi az üzlet. Köszi
2019. júl. 3. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Kell , hogy legyen háttérkonyha. Kell csinálni vagy csináltatni egy haccp t , kémiai kockázat besorolást, kétfázisu mosogató ,


Lényegében a lépések: Bázis telephely háttérkonyhával legyen meg.

A bázis telephelytől fognak kérni egy vízmintát.

Utána rágcsálóírtás...

végzettséget igazoló papir ..+ eü kiskönyv+ tüdőszűrő . nébih engedély, ántsz biztonsági adatlap bejelentő , önkormányzati bejelentés , navos pénztárgép és másnap nyithatsz is ! bocs ha össze vissza írtam meg hibákkal tele de telóról írtam este az ágyban :D a lényeg benne vann

2019. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öltöző kell, zuhanyzó egymagadnak nem fog kelleni.
2019. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Háttérkonyha miért kell ha nem és sütnék? Nem elég mosogató meg egy hely ahol csomagolok? Köszönöm.
2019. júl. 4. 14:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy van eladó szakmám, akkor is kell cukrász végzettség?
2019. júl. 4. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a hosszú szöveget ! Ha normális nem tök hülye könyvelőhöz elmész akkor az tud neked segíteni mindenben !
2019. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!