Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruház indítás fejlesztési...

Webáruház indítás fejlesztési költségek nélkül?

Figyelt kérdés

Több éve dolgozok egy webáruháznál, programozási feladatokat láttam el, de alapos tudást szereztem az üzemeltetéssel kapcsolatban is, így kellőképp sikerült elsajátítani a dolgokat.


Jelenleg gond nélkül összetudok rakni egy komplett rendszert (tehát megúsznám a teljes fejlesztési költséget)


Ha a helyemben lennétek, ti belevágnátok egy saját webáruház létrehozásába? Ha igen akkor milyen termékcsoportot választanátok?



2019. júl. 9. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

> Ha a helyemben lennétek, ti belevágnátok egy saját webáruház létrehozásába? Ha igen akkor milyen termékcsoportot választanátok?

Miért vágnék bele valamibe, amiről nem is tudom, hogy mi? Van Shopfy is a világon, fejlesztetési költség nélkül bárki létrehozhat webáruházat.

2019. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de olyan jót röhögtem.

Programozol, és webshopot akarsz nyitni. Amikor vállalkozóként milliókat kereshetnél a programozói tudásoddal.

Attól, hogy programozol, ill. üzemeltetsz, még halvány gőzöd nincs a markatingről, márpedig jó marketing nélkül ma már egy webshop bukta, mert millió webshoppal kell versenyezni.

Webshopot készíteni meg nem nagy ügy ma már. Shoprenter a teljesen fogalmatlanoknak, Woocommerce azoknak, akik némileg konyítanak a számítógéphez. Utóbbi tök ingyen van, milyen fejlesztési költségről beszélünk. :)

Ennyi...

2019. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem az a kérdés, hogy ha össze tudsz hozni programozóként egy működő rendszert, mert az nem lehet kérdés. Hogy magadnak nem adsz pénzt, az akkor sincs ingyen, a munkád értéke nem nulla. Pl. amíg a saját oldalad fejleszted, más pénzes munkát tudnál végezni.

A kérdés az, van-e olyan ötlet, amitől a te boltod jobb lesz másokénál. Ha ilyesmivel foglalkoztál már, egy jó webáruház nem terméket ad el, hanem szolgáltatást.

Nesze, itt van a cipő, vedd meg, aztán már nem vagy érdekes.

Nem a cipőt kell rásózni az emberre, hanem pl. életérzést, kényelmet, jó közérzetet stb., amihez a cipő hozzá tud járulni.

Van olyan nagy dobásod, amitől gyorsan felfut a dolog?

Van jó dumád, vannak jó fotóid (lehetőleg saját, közel stúdióminőségű képeid hozzá, s tényleg megfelelően tudod tálalni?

Van hozzá annyi tőkét, hogy kezdetben csak fizetsz mindenért, a haszon később jön?

2019. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. kedves válaszoló:

Bérelhető webáruház is pénzbe kerül, és sok a kötöttség. A Woocommerce csak egy plugin. Nem néztem utána, hogy mennyire tud ingyenes is maradni.

Nekünk most készül az ingyenes Prestashopra épülő új oldalunk. Maradhatna alap állapotában, csak semmit nem tudsz eladni. Mire elkészül, milliós számlánk lesz.

De a motor valóban ingyen van. Sablont, modulokat vehet sokfélét, elfogadható áron. De mire minden megvan, pár százezerre összejön.

Egyedi fejlesztések pedig így is kellenek, meg hibajavítások.

2019. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző, minek szólsz hozzá, ha fogalmad sincs róla?

Én ezzel foglalkozom...te meg a tipikus okoskodó hülye vagy, akiről végül a kolléga lehúz több százezer forintot :D

Jól teszi :D

2019. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös! Mutasson nekem olyan webáruházat a munkáid közül, amihez nem kellett semmi fejlesztés, teljesen ingyenes alapokon fut!
2019. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van 10 millió forintom, vállalkozni akarok. Mit csináljak?

Van ceruzám meg papírom, mit rajzolják, hogy én legyek a következő Részmbrandt?


Kb ennyi értelme van ennek a kérdésnek.

2019. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!