Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok nyelvtanárként...

Hogyan tudok nyelvtanárként törvényesen pénzt keresni? Anglisztika BA-t végeztem

Figyelt kérdés

Tehát a történet az lenne hogy jelenleg dolgozom. Van egy anglisztikás alapdiplomám. Szeretném magam hírdetni, hogy xy vagyok és vállalok magánoltatást felsőfokig stb 60 perc 4000 Ft . Szóval szokásos szöveggel.

Munka után jó lenne meg hétvégente plusz jövedelemhez jutni.


De mivel úgy tudom ehhez mindenképp kell valamilyen pedagógiai végzettség ami nekem nincs, hogyan lehetne megoldani?


Arra gondoltam, hogy levelezőn megcsinálom a kisgyermek-nevelőit (azért nem a tanítóit vagy az ovodapedagogusit mert szar a hangom és a sok angolozastol sok beszédhibám is lett)


Kérdés: a kisgyermeknevelői diplomával már alkalmas leszek arra, hogy hirdessem magam és "magánoktatói" tevékenységet folytassak pénzért?


Köszönöm a válaszokat előre.


2019. júl. 18. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint katas vállalkozó
2019. júl. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
BA-val nem vagy tanár, ne szépísd :)
2019. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Èn diákmunkában, legálisan korrepetáltam gyerekeket minden általános tárgyban, èpítèsz vagyok. Nyilván nyelvsuliba nem mehetsz, de fèlállású katával szerintem nyugodtan mehet. Max egy könyvelőt kèrdezz meg, mi legyen a tevèkenysèg ès mi legyen a számlán. Pl tanácsadás, csak mondtam valamit.
2019. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!