Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:

Augusztus 25-26!


[link]

2012. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 A kérdező kommentje:
Ezeknek már elfogadhatóbb az áruk :) elmentem a linket
2012. júl. 27. 16:08
 93/97 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy yorki is lesz? mert én nem látok róla leírást
2012. júl. 27. 16:10
 94/97 anonim ***** válasza:
az éjaszakain is meg a cacibon is lesz yorki. A cacibon mind a két nap lesznek!
2012. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 A kérdező kommentje:
oké megtaláltam :D
2012. júl. 27. 16:11
 96/97 A kérdező kommentje:
Megpróbálok keresni a közelben egy tenyésztőt.De csak remélni tudom hogy nem lesz 100 ezer felett az áruk.... Mindenesetre majd megérdeklődöm tőlük.És remélem, hogy a nővérem tud várni.Mert mint írtam nem nekem kell annyira ez a kiskutya.
2012. júl. 27. 16:24
 97/97 anonim ***** válasza:
Olvastam itt már, hogy 60ezer forintért vett tk-s yorkit tenyésztőtől, harapás vagy szín hibával. Lehet te is ki tudsz fogni egy ilyet. Ismerek én is egy tenyésztőt, mondjuk nem yorkikat tenyészt, de a fajtájában elismert és ő is ha valami oknál fogva nem felel meg a kutya a standardnek, akkor jóval olcsóbbért oda adja a kutyát, volt olyan, hogy szaporított kutyát nem kapsz annyiért, mint tőle egy szűrt többszörösen győztes szülőktől származó kölyköt minimális hibával, a különbség az, hogy ő utána is figyelemmel kíséri a kutyáit, és volt is olyan, hogy külföldről vissza is hozott 2kutyát, mert nem megfelelően tartották, ha bármi bajod, kérdésed van segít, egy szaporítót ha gondod lesz el sem fogsz tudni érni. Nem biztos, hogy beteg kiskutyád lesz szaporítótól, lehet semmi gondod nem lesz vele, de ez a fajta nagyon divat kutya szaporítják ész nélkül. Én nem kockáztatnék, főleg, ha olyan baja lesz, hogy nagyobb orvosi költséggel jár és ki sem tudjátok fizetni, akkor majd ott lesz a bűntudat és ezzel nehéz megbírkózni (ezt tapasztalatból tudom, bár mi ki tudtuk fizetni az orvosi kezeléseket, de félre kezelte a doki, amire gyanítottuk, hogy nincs valami rendben, a másik orvos hiába kezelte már nem tudott rajta segíteni). De a ti döntésetek, nővéred is biztos megérti, hogy jobb a biztosra menni, mint kockáztatni.
2012. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!