Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 81/97 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Debrencenben lesz mostanában kiállítás (talán ezen a hétvégén?), de ez nem biztos. Ha tudtok, menjetek el, beszélgessetek tenyésztőkkel, stb.
2012. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:

Ha baja lenne, akkor látnám rajta :)


Ő elég érzékeny gyomrú jószág, bármi van, egyből képes hányni (elég gyakran meg is teszi :P).

2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:

nem mindig a legdrágább a legjobb

Nézz olyat amibe kevesebb a káros anyag vagy valami hasonlót.

Ha bemész az állatüzletbe biztos segít az eladó!

A royal c. sem jó hidd el az meg tele van kukoricával meg ízfokozóval.

Nem akarok tippeket adni de van Hill's, happy dog, acc, susa, flatazor, brit, josera, és még napokig sorolhatnám

2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne ha lenne kiállítás.Majd keresgélek a neten.Hátha tényleg lesz.Oda esetleg még el tudnánk menni érdeklődni.
2012. júl. 27. 15:57
 85/97 anonim ***** válasza:
Debrecenbe ami most lesz az az éjszakai kiállítás inkább menj ki majd a Cacibra az 2 napos lesz szintén Debrecenbe. Ott sokkal több kutya szokott lenni. Ha Debrecenbe akarsz venni kutyát ott elég sok kennel van akik yorkikkal foglalkoznak!
2012. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz! És az is biztos, hogy mostanában, mert láttam kérdést ennek kapcsán. Csak nem tudom, hogy most hétvégén lesz-e vagy a következőn!
2012. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:

Igen, most lesz az éjszakai Cac! Gyertek, nézzetek szét, és ha nem is feltétlen kiállítási kutya érdekel benneteket nagyon sok hazsnos tanácsot fogtok kapni, ingyen!

Ha diák vagy akkor diákjeggyel tudsz jönni. Ha érdekel és nyitott vagy a tanácsokra, szívesen kimegyek én is és segítek, beszélhetünk a kutyákól.

2012. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 A kérdező kommentje:

Húha...Elég borsos ára van a jó minőségű ételeknek...

Nem hiszem hogy megengedhetjük ezt magunknak... 6.920 Ft egy 2 kilós tápért... Inkább majd körülnézek itthoni boltokban.Hátha van hasonló jó minőségű olcsóbban.

2012. júl. 27. 16:01
 89/97 A kérdező kommentje:
Majd még megbeszélem a családdal, hogy mi legyen... Jó lenne kimenni és még többet tudni erről a kutyáról.
2012. júl. 27. 16:03
 90/97 anonim ***** válasza:

A whiskas kivételével az összes viszonylag jó minőségű macskaeledel (a középkategóriástól kezdve a felsőig vegyesen): [link]

Ár/érték arányban a középkategóriából (olcsóbbak közül): brit, bosch és josera az ami megéri.

Innen is válogathatsz, a cimiao tápokat nagyon dícsérik ár/érték arányban szintén jó (állítólag, nekem nincs macskám) és nemsokára lesz ingyenes szállítási nap, mikor értékhatártól függetlenül minden rendelést ingyen szállítanak:

[link]

Kutyaeledeleket szintén itt érdemes nézni és ugyanezeket a márkákat tudom mondani (a cibau a cimiao kutyás megfelelője).

A szaporítós és egyéb yorkis dolgokat a többiek meg már jól kifejtették, ahhoz nem tennék hozzá semmit.

2012. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!