Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 71/97 A kérdező kommentje:
A whiskas a rossz????? Pedig olyan drága.... 1 doboz már majd nem hogy 400...de nem hiszem hogy csökkentené az élet tartamát a kutyának ha havonta kap belőle 1-2 alkalommal....
2012. júl. 27. 15:33
 72/97 anonim ***** válasza:

Jaj. Kérdező! Tedd be a kedvencek közé a gyakorit és kezdj el minket bombázni a kutyás kérdéseiddel, mert gondok vannak.

Ezt egy ismerősöm tegnap postolta ki fb-ra:


"Ezt ismerősöm találta a Netboardon.


"Kisállat tulajdonosok Életveszély FIGYELEM!!


Szivacsos agykárosodást mutattak ki egy szúrópróba-szerűen elvégzett állatorvosi ellenőrzéskor három tehénnél Hollandiában - jelentette be kedden a tulajdonos cég, a hanfordi Baker Commodities vezérigazgató-helyettese, Dennis Luckey.

... ...

Az amerikai mezőgazdasági minisztérium megerősítette: ez a negyedik eset, hogy egy kergemarhakór-teszt pozitív eredményt mutatott ki. A tárca tájékoztatta a fogyasztókat, hogy az állat nem állt kapcsolatban az élelmiszerellátással közvetett módon. Az állateledel gyártás az a terület, amely érintett.


John Clifford, a tárca vezető állatorvosa szerint az eset "atipikus". A holland agrártárca az esetről értesítette az Állategészségügyi Világszervezetet (OIE) és az Egyesült Államok kereskedelmi partnereit. Az érintett országok: Csehország, Románia, Magyarország, Németország és Ausztria.

A beteg állatok csontlisztjéből készülő állateledelek érintik a: Friskies, Darling, Pedigree, Chappi, Kitekat, Whiskas, és Panzi állattápokat.


A Budapesti Tisztiorvosi Szolgálat szerint, Magyarországra eddig az érintett kutya- és macskaeledek és száraztápok közül, a csak VI. és VII. kerületi kisállat boltokba került fertőzött ellátmány.

A Budapesti Tisztiorvosi Szolgálat határozottan felhívja a lakosság figyelmét az említett kerületek boltjaiban való vásárlás elkerülésére, és zárlatot rendel el a boltokban árusított kisállat élelmiszerekre.


Noha nincs arra bizonyíték, hogy a kór a tejfogyasztással, vagy cseppfertőzéssel is átterjedhet az emberre, a chicagói tőzsdén az élőállat-határidőügyletek meredeken zuhanni kezdtek.


Az Egyesült Államokban először 2003-ban fedeztek fel BSE-kóros marhát, ami 3 milliárd dolláros kárt okozott a marhahús-exportnak."

2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 Bozsikrisz ***** válasza:

Az én kutyám imádja a gyümölcsöket, zöldségeket! Uborka, sárgarépa, alma, eper, görögdinnye, párolt karfiol, fú, eszünk mi mindent :D

Nem hinném, hogy bármi baja lesz tőle, sőt... Minden évben csináltatok egy vérképet, és így 6 évesen egészséges mint a makk, tele energiával.

2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 A kérdező kommentje:
Értem, hogy csak jót akartok azzal, hogy arra biztattok, hogy tenyésztőtől vegyek kutyust. Mi sose akarunk rosszat egy kutyának se. Minden évben megkapja az oltást.És a bolha,kullancs elleni védekezést is betartjuk.Cseppet veszünk a kutyának ami 1 hónapra védi csak,de így is 5 ezer ft....Ezt a linket már elküldték nekem és nagyon sajnálom ezt a kiskutyát.De ti tudnátok nekem egy tenyésztőt lehetőleg Szabolcs megyében aki 80-90 ezerért tudna adni egy kiskutyát? Mert eddig olyat nem találtam.Mert ha lenne akkor lehet rá tudnám beszélni a nővérem, hogy legyen türelemmel....
2012. júl. 27. 15:44
 75/97 anonim ***** válasza:
egy kiskutyáért el kell menni messzebbre is . [link] itt nézz szét és hívd fel mint már írtam aki szimpatikus. Ha pesten találsz akkor oda kell menni ha más megyében akkor oda!
2012. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:
Alexandra még egyszer elmondom, hogy NEM fogok nektek kutyás kérdéseket feltenni.DE ha ti annyira értetek az állatokhoz akkor miért nem mondjátok meg akkor hogy mégis mit adjak a macskámnak? mert itt ez a legdrágább konzerv ezért vetem ezt.Gondoltam ami drága az biztos jó minőségű is. De ha nem akkor mit? nem fogok neki minden nap husit főzni,sütni....
2012. júl. 27. 15:48
 77/97 anonim ***** válasza:
0%

72%-os!


Azt, h a hagyma "állatólag" nem tesz jó a kutyáknak modd az enyémnek. Amit imád: nyers hagyma, friss torma, dijoni mustár, csípőspaprika...Legutóbb a savanyú káposztára és az ubisalira volt rákattanva.


A szőlőt fogja magának és leszemezi a szárról. ÉS bizony a cseresznye se káros. Imádom ezeket a minden tudományos alapot nélkülüző listákat...

2012. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:
Jó és mégis hogy mehetnénk el érte Pestre? Már az se olcsó + még saját kocsink sincs.. -.- Mondtam, hogy nem vagyunk gazdagok...Esetleg még a szomszédos megyék jöhetnének szóba...
2012. júl. 27. 15:51
 79/97 anonim ***** válasza:

Vannak nagy jó minőségű macska tápok is, általánosságban azt lehet elmondani, hogy tesco és hasonló hipermarketekbe a hulladék kerül be.

Egyébként a whiskasban még vmi olyan anyag is van, amitől függők lesznek a macskák.

Nézz szét Fressnapfban, vagy internetes webáruházban, esetleg tegyél fel kérdést a macska topikban.

Én innen rendelek a kutyámnak kaját, itt prémium, szuperprémium minőségű tápok vannak, ahogy a cicák esetében is.


[link]

2012. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 A kérdező kommentje:

Little Red:

Szerintem attól, hogy megeszi még nem biztos, hogy jót is tesz neki.

2012. júl. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!