Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 31/97 anonim ***** válasza:
49%
a yorkshire terrier fajta azóta " beteges" mióta miniatűrizálják! A " standard " yorkik nem szoktak betegesek lenni, meg hát a sok szaporító is rátesz 1-2 lapáttal, hogy beteges legyen a fajta a beltenyésztéseivel:(
2012. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
52%
régen igen tetszett amúgy ez a fajta..De mióta bejött ez a divat hogy a yorkie divatos,menő dolog,menőbb mint egy csivava,azóta nem tetszik már,főleg előbb említett példa miatt,cérnából van a idegük,még egy falevéltől is félnek,már emíltettem anno hogy mentem kutyámmal,pici yorkie meglátott minket aztán maga alá pisilt remegve,nagyon rossz látvány amúgy tényleg sajnálom őket. És örömmel tölti el a szívem ha meglátok egy normális méretű yorkit a környéken,nagyon ritka.
2012. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 A kérdező kommentje:
Most azt hiszitek, hogy én csak spórolni szeretnék az árán? mert nagyon nem.Ha tehetném akkor már hívnám felfele a tenyésztőket.De szerintem egy 50 ezer forintos kutya az nem valami olcsó..Vagy ha nektek ez kevés akkor nem tudok mit mondani. Nagyon szeretnék tenyésztőtől vásárolni kiskutyát, de ha az anyagiak nem engedik meg akkor nem tudok mit tenni.
2012. júl. 27. 14:40
 34/97 A kérdező kommentje:
Most írtátok, hogy a normál nem nagyon küszködik betegségekkel és nekem olyan lesz.Akkor nem értem mi itt a probléma....
2012. júl. 27. 14:42
 35/97 anonim ***** válasza:
84%

Mennyit tudsz a kutyákról? És mennyit tudsz a yorkikról? Mert szerintem nem sokat és te is abba a hibába fogsz esni, hogy nem kutyaként kezeled.


Előre látom a következő kérdéseid:

Hazahoztam a yorki kiskutyámat, hogy szoktathatnám pelenkára?


Következő:

Eszeveszett ugatásba kezd a kiskutyám, ha meglát egy másik kutyát, szinte őrjöng a póráz végén, mit tehetnék?


És végül:

Már 1 éves elmúlt a kutyám, de még mindig nem szobatiszta, rápisil az ágyra is és visszajár a pelenka helyére, pedig már rég felszedtük. Mit rontottunk el?

2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
68%
de tudsz,vársz addig míg összegyűlik a pénz egy törzskönyves kutyára,ha fél év fél év,1 év 1 év. De egy kutya átlagban 15 évre is szólhat akár,és akkor még ott van az oltássorozat,a felszerelés,minőségi táp,bármikor felmerülő orvosi/műtéti költség. Kutya rohadt drága egy dolog tud lenni,és nem szabad orosz rulettet játszani egy állat életével hogy most vagy egézséges lesz,vagy nem.
2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
76%
A normál méretű, egészségügyi szűrésekkel rendelkező szülőktől származó kölykök azok, akik nem küzdenek örökletes betegségekkel (persze semmi sem 100%, de a tenyésztőtől garanciát kapsz).
2012. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

Alexandra:

nem hiszed el, de nagyon feldühített a válaszod...Igenis értek a kutyákhoz! És nem használtunk SOSE kutyapelenkát és mégis szobatiszta kutyáink voltak mindig is! Nagyon félreismertetek. Írhatnék egy regényt arról, hogy mennyire értek a kutyákhoz,de minek ha úgyse hisztek nekem?

2012. júl. 27. 14:44
 39/97 anonim ***** válasza:
50eFt-ot kiadtok egy szaporított kutyáért? Hobbi célra tenyésztőtől törzskönyves, egészséges szűrt szülőktől származó kutyát kapsz garanciával!
2012. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 80eFt-ért.
2012. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!