Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 21/97 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem kötelező szűrni?? Szerinted egy yorkinak nem lehetnek genetikai betegségei? Ez hülyeség.
2012. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

Ennyi válaszra egyszerre nem tudok válaszolni.De a lényeg az, hogy a nővérem szeretne egy yorkit már több éve.Nem vagyunk valami gazdagok.A barátja és én vesszük meg neki közösen.Ő 30-40 ezret tud rá szánni én 10-et.Szóval ezen belül kell gazdálkodnunk. A tenyésztőtől jó ha kapnék 120-ért...Oké, hogy sokkal jobb és egészségesebb ha tenyésztőtől van DE ha nincs rá pénz!!! nem hiszem hogy csak a gazdagoknak jár ez a kiskutya... A szukát nem tudom pontosan honnan szerezték.Majd megérdeklődöm,de nagyon aranyos kutya és már 4 éves és semmi baja.Teljesen egészséges és nagyon okos.És ez lesz az első alma...

A linket pedig köszönöm.Azért majd szétnézek rajta. :)

2012. júl. 27. 14:16
 23/97 anonim ***** válasza:
56%
Mivel neked nincs pénzed, ezért veszel egy kutyát, aminek a százezres orvosi költségeit fizesse a tesód. Ezt amúgy vele is megbeszéltétek? Mert ha annyira akar ilyen kutyát, akkor valszeg ő már gyűjti rá a pénzt és lehet h már egy szimpatikus kennelt is kinézett.
2012. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:

kvittagirl :

Hát, hogy miért nem kötelező azt nem tudom, de nyugodtan hívd fel a Meoe-t és kérdezd meg, hátha ők érdemleges választ adnak, hogy miért nem kötelező őket szűrni a tenyésztéshez! ( nekik elég a tenyészszemle 12 hónaposan és 14 hónapos kortól lehet őket tenyésztésbe vonni )

2012. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
érdekes,aztán ezért van ennyi ideggyenge yorkie..na mindegy legalább ezzel is okosabb lettem :)
2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:

Mivel vele együtt lakok így elég nehéz lenne ezt eltitkolnia...Persze, hogy megbeszéltük..

Akkor a keverék kutyáknak (akik sose voltak szűrve) azok miért nem olyan betegek?? Mindig is keverékeink voltak és semmi bajuk nem volt sose. Na jó..egy epilepsziás kutyust kivéve.

Értem, hogy azért aggódtok, hogy majd nagyon beteg lesz.de mondtam már hogy nem egy olyan szaporítótól lesz aki tömegszámra "gyártja" a kutyákat.

2012. júl. 27. 14:25
 27/97 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell ahhoz tömegszámra gyártani, h "hibás" kiskutyák legyenek.
2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
100%

azt kéne megérteni végre az embereknek, hogy a legolcsóbb kutya fog a legtöbbe kerülni! plusz a lelki teher, hogy végignézed a szenvedéseit.


de hajrá, vegyetek csak beteg kutyát! [link]

2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
49%

kvittagirl

az ideggyenge yorkik általában szaporítótól ( ketreces kutyák ) származnak. Tenyésztőtől nem hiszem, hogy olyat kapsz. Aki normálisnak csinálja azért tudja kire milyen kant tesz és megválogatja kivel fedeztet!

2012. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
De nem érted mire gondolok:) Ha nincs leszűrve se a kan se a szuka,hiába tenyésztő ezt nem tudja kívűlről megállapítani milyen genetikai rendelleneséget hordoz magában.
2012. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!