Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 51/97 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyen kennelt, yorkis kenneleket nem ismerem.

Ezek szerint 2 tk-s tenyészszemlés kutya kell hozzá és ennyi? Simán gyárthatják a patellás szülők kiskutyáit? Ezen most nagyon meglepődtem.

2012. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:
Egyébként itt olvastam utána a kutyusnak: [link]
2012. júl. 27. 15:05
 53/97 anonim ***** válasza:

Így van jól írod, DE NORMÁLIS TENYÉSZTŐ NEM GYÁRTJA A PATELLÁS SZÜLŐK KISKUTYÁIT. Még ha patellás is nem biztos, hgy öröklött mert ők könnyen szerzik!

A szerzett térdkalácsficam pedig nem öröklődik!

2012. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
Bár az etetéssel nem értek egyet. Mióta ehet a kutya mindenféle gyümölcsöt? :S mert én biztos nem adnék neki....
2012. júl. 27. 15:06
 55/97 anonim ***** válasza:
0%

A kutyákba nem tartozik bele a yorkie? Az macska, vagy mi?


És írtam már, ilyenkor ne a mindenkilapja.hu legyen már a márvadó...

2012. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
ja és még egy kennel név kell hozzá :-9 mert anélkül elég nehéz törzskönyvezni ;)
2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
A kutyának ugyanannyira jó a gyümi és a zöldség, mint neked vagy nekem.
2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:

Jesszus, na ezeket felejtsd el :)


Eddig ez a legjobb:

"6 hónapos korig nem ajánlatos utcára vinni, csak ha minden oltása megvan."

2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
nem érted, hogy gondoltam...nem vagyok kutyaszakértő.Az általános dolgokat tudom.DE a yorkiknak se kell szerintem sokkal több mint egy keveréknek.... Sok törődés,séta,játék,lefoglalni agyilag és testileg,jó minőségű étel,és kombinált oltások minden évben (kivéve az első hónapokban mert akkor 2 hetente) Ha meg kihagytam valamit akkor nagyon sajnálom.Most ezek jutottak eszembe....
2012. júl. 27. 15:10
 60/97 anonim ***** válasza:

Ma is tanultam valamit :)

De mondjuk ez nekem akkor is nagyon érdekes.

Ennyi erővel 2 Tk-s yorkinál kölykeként is ugyanazt kapja, mint tenyésztőtől, jó persze egy különbség van, hogy tenyésztő válthat ki Tk-t, de ha csak a kutyákat nézzük...

2012. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!