Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
 41/97 anonim ***** válasza:
40%

50ezret tudtatok ennyi idő alatt összegyűjteni. Akkor a következő szülinapra meg is lesz egy tenyészetből származó törzskönyves kutyus ára. Idén meg vesztek mást.


Ennyire egyszerű.

2012. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
55%
Hát ne haragúdj, de a kérdéseidből egyáltalán nem ez jött le...
2012. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg ne haragudj, de ha annyira értenél a kutyákhoz, akkor nem mondtad volna ki és nem írtad volna el azt, h te mini yorkiet keresel, mert tudnád, h olyan nincs.
2012. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:

Alexandra:

Te tudsz egészségügyi szűrésekkel rendelkező yorkshire terrier-t kutyát? Mint írtam nekik nem kell szűrés a tenyésztéshez!


Kérdezőnek normális helyről 80-90 ezer Ft-tól már kapsz kiskutyát!

2012. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem ez jött le de ez így van.Csak fel szerettem volna készülni és még csak egy yorkit láttam élőben és minden kutyafajtára más és más vonatkozik ezért kérdeztem ezeket.
2012. júl. 27. 14:49
 46/97 Bozsikrisz ***** válasza:

ALexandra, szerintem is egy kicsit eltúlzod a dolgot. Tény, hogy 70-80-ért már lehet venni tenyésztőtől hobbi célra törzskönyves kölyköt, de ne beszélj úgy a kérdezővel, mintha óvodás lenne. (amúgy hasznos válaszaid szoktak lenni, de szerintem ne feszítsd tovább ezt a húrt:)


Kérdező, attól, hogy az apa törzskönyves, attól még ez is "szaporítás". Eleve, ha abból indulok ki, hogy már most azt látjátok, hogy a kölykök nagyok lesznek. Mekkorák a szülők?

2012. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 A kérdező kommentje:

Little red:

Azt írtam hogy a kutyákhoz értek és nem a yorkikhoz. és még egyszer bocsánatot kérek azért hogy meg mertem kérdezni a mini kutyát... de ha az ember annyi hirdetést lát azzal a szöveggel, hogy mini kutya stb..akkor ne csodáljátok, hogy el is hiszem.Mert szerintem ez nem az én hibám, hogy átverik a gyanútlan vásárlókat.

2012. júl. 27. 14:53
 48/97 A kérdező kommentje:
Az anyának 25cm a marmagassága. Az apa olyan 27 cm.(szinte ugyan akkorák)
2012. júl. 27. 14:56
 49/97 anonim ***** válasza:

Először meg kell ismerni a fajtát és nem ész nélkül állni neki keresgetni!

Hívj fel pár tenyésztőt aki minizik azt tedd le, és a kiskutyából nem lehet megállapítani 8 hetesen, hogy mekkora lesz! A szülők sem mérvadóak mert genetika. Két 165-170cm embernek is lehet 200 cm gyereke meg 150 cm-es is! Ez a kutyáknál is pont így van!

2012. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy sokat olvastam róla.Tudom, hogy nem csak annyiból áll, hogy aranyos. És ne féljetek..nem cuki kis kiegészítő lenne a táskában hanem egy igazi kutya.
2012. júl. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!