Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%

Drukk neki ezerrel!

A váciaknak is szóljatok,hátha megfertőződött más kutya is.

Egyébként Budapesten több ügyelet is van,pl.Juhász Klinika.

[link]

2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt olvasd el róla. szerintem meg fog gyógyulni!

2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy meggyógyuljon! Most már megkapta a legjobb kezelést, biztosan rendbejön!
2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%

jaj, szegénykém...

NAGYON SZORÍTOK, HOGY MEGGYÓGYULJON!!!!

Nekem nem, de volt ismim, akinek meggyógyult a kutyusa belőle, csak utána nagyon lassan szedte össze magát, de megmaradt!!!

Ne add fel, Én is gondolok rá!!!


Kitartás!


Tüskegazdi

2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, szegény pici. Sajnos el kell szomorítsalak, és nem akarok neked hazudni. Elég kevés az esélye a felgyúgyulásra, szinte semmi. Lehetnek kivételes esetek, de sajnos majdnem 100 százaléka a parvo-s kölyköknek nem éli túl. Szegény kutya. Ilyenkor szörnyű, hogy az ember semmit nem tud csinálni, csak ül, és nézi, ahogy szenved a kiskutya. Meglátjátok, mit hoz a jövő, és én nagyon szorítok, de nem hiszem, hogy túlélné :( Szegény kutyuska.
2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Időben vittétek orvoshoz. Reméljük, hogy túléli! Én már láttam olyan kutyát, amelyik túlélte, ő kb 6-7 hónapos volt. Nagyon szerencsés a kiskutya, hogy egy gondoskodó családhoz került. Szorítok nektek. Majd írj, hogy, hogy van.
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Indulj ki abbol, hogy hazaengedtek veletek es nem tartottak bent!

En ezt jo jelnek tartom, valoszinuleg bent tartanak, ha sulyos lenne az allapota.

Legalabbis en a mi dokinbol indulok ki, o biztosan nem engedte volna haza, ha sulyos lenne.

Figyeljetek a folyadek potlasara, ha magatol nem iszok, akkor az ujjadrol csepegtess neki tobbszor a szajaba, azt majd benyalogatja, mert kikopni ugyse tudja.

De tobbszor picit, hogy ne hanyjon ujra, terhelve ne legyen a gyomor.

Kitartas es higyjetek a gyogyulasaban!

Kianom, hogy gyorsan jobban legyen kis draga!

2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
91%
Szorítok, hogy túlélje. Van esélye, bőven, azt hiszem olyan 50 százaléka a kutyáknak túléli. Sok szerencsét, és egészséget a kutyának.
2010. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok neki! Van ismerősöm, akinek meggyógyult a kutyusa. Jobbulást a kutyusnak, majd írjál hogy hogy van!
2010. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 Akiteki ***** válasza:
100%

Drukkolunk a kutyusodnak.

De légyszíves írd le annak a nonstop klinikának a nevét is, nehogy más is oda menjen ilyen kontárokhoz.

A váci menhely is elmehet a fenébe, hogy nem oltatják be a kutyákat, úgy adják ki!

2010. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!