Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az Egyetem,ott most ügyeleten 30 ezer a minumum díj és ott szoktak ilyen fiatalok dolgozni éjjel.
2010. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
Nekümk gyógyult meg kiskutyánk parvóból.Időben kapta meg a kezelést.Szorítok Értetek!
2010. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

jAJJ ...-CSAK MOST LÁTOM,ILYEN HAMAR MILYEN SOK,ÉS KEDVES ember ÍRT NEKÜNK :)-nagyon köszönjük a bíztató szavakat...

Most alszik a kiskutyi,nem nagyon reagál semmire sem,megbeszéltem párommal reggel 8-ra megyünk megint vissza,nem várunk későbbig,minél előbb kaphassa a megfelelő kezelést,antibiotikumokat és infúziókat...-ott nagyon jó kezekben van,s remélem minden rendben lesz vele.

olyan békésen alszik,jelenleg nem hányik,bár nincs is mit,mert most nem ivott semmit sem...A Drága Jó Istennek imátkozom este és már megtettem,olyan sokszor segített nekem-most se hagyjon el...-SEGÍTENI FOG-ÉN TUDOM!!!!!!Nagyon aranyosak vagytok-köszönöm a hozzászólásokat és várom még,aki tud írjon-MINDEN ÉRDEKEL-ÚGYSEM ALSZUNK MA...

2010. jún. 21. 22:01
 14/69 A kérdező kommentje:

21:53-AS A 18. KERÜLETBEN VAN,NEM TUDOM A NEVÉT,DE HA RÁKERESTEK,OTT MEGTALÁLJÁTOK...-KONTÁROK...

A váci menhely beoltatta a kicsit kombinálttal,csak az 17-én történt meg,és mint most utólag kiderült közben már lappangott a kór benne...-szóval egy fertőzött kutyára ráoltották a vírust...-ez is lehet az ok...-írjatok :(

2010. jún. 21. 22:03
 15/69 A kérdező kommentje:
21:59-es nagyon köszönöm a válaszodat!!!:)-és ti mikor vittétek orvoshoz,milyen tüneteket produkált a kicsi?
2010. jún. 21. 22:05
 16/69 Bogyigazdi ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen történt a kuytussal, sajnos előfordul az ilyen, mert sok a kutya.:(

Melyik kiskutyát fogadtátok örökbe? Holnap kérlek hívd fel a menhelyet, hogy tudjanak a gondozók az esetről, köszi.

Nagyon szurkolok a kutyusnak, remek gazdi vagy, mindent megteszel, szerintem meg fog gyógyuéni!!

2010. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, megkönnyeztem a kérdésedet és a kommentedet is! Bárcsak sokkal több ilyen jó ember lenne, mint ti vagytok! Nagyon drukkolok a picinek, szerencsés, hogy ilyen jó helyre került. Csak itatgassátok, cseppenként, apránként és hadd pihenjen.

Barátunk ír szettere hasonló korú volt, amikor parvós lett. Túlélte és bár nagyon sokáig rendkívül sovány volt (sokkal soványabb, mint azt a fajtája indokolta volna), egészséges, szép kutyává cseperedett.

Ne adjátok fel, van esélye a kutyusnak! És tényleg fontos, hogy értesítsétek a menhelyet, hogy elkülönítsék a kutyákat.

2010. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak minden kutyus (és egyéb állat) ilyen gazdit kaphatna, mint amilyenek ti vagytok! Milyen a sors, hogy hozzátok vezérelte a kutyust, és lehetőséget kapott a gyógyulásra. Nagyon szorítok, és az a legjobb gyógyszer, ha alszik a kutyus. Amikor felébred esetleg az ujjaddal próbálj pici vizet csepegtetni a szájához, de erőltetni nem szabad. Majd írjál!
2010. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

21:59-es vagyok.Bágyadt volt,hányt,és véres hasmenése volt szegénykémnek.Ó egy pici csivava volt.Amikor hányt már akkor orvoshoz vittük. Van remény,és imádkozom Érte!

Nagyon jó,hogy ilyen gondos,szerető családba került!

Kár,hogy nem mindenki ilyen,mint mi!

2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
Hááát...-tényleg köszönjük MINDEGYIKŐTÖKNEK-olyan szépeket,és bíztató szavakat írtok,hogy én is megkönnyeztem...-komolyan,ahogy itt ülünk és csak nézzük,ahogyan alukál,az jutott eszembe,hogy vajon miért van ez így,hogy még alig élt valamit,soha,senkinek nem ártott és ilyen módon halálos betegséget kap és most szenved??Igen,mi tényleg jó "szülők" vagyunk neki,tudjátok nekünk nincsen kisgyermekünk,és ő,illetve a másik kutyunk a gyerekek.Persze,minden rezdüléseit figyeljük,így tettük azt most is-ebben bízom,hogy időben elkaptuk!Nincs hasmenése,legalább is,mióta itthon vagyunk nem volt,alszik a drága...-írjatok-várom-s bízom a HITÜNKBEN ...:)
2010. jún. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!