Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező !

Sajnos nekünk sem sikerült, annó 6 éve , születésnapomra kaptam a kicsit ,szaporítótól sajnos de kaptunk hozzá oltási künyvet, ami nem az övé volt , tehát sem volt oltva:S

Elment az én életem , a párom aznap visszament oda ahonnan hozta és jól pofánverte a szaporítót , aki a kezébe nyomott egy alomtestvérét , a páromnak nem volt szive otthagyni Őt , pedig nem ezért ment vissza , hanem azért hogy jól elmondja neki mi történt a picivel !Mert annyira sírtam , hánytam egyfolytában hogy az ügyeletre kellett vinniük !

De a másik pici is nagyon beteg volt , de neki SIKERÜLT !

Legyőztük a betegséget , immár 6 éves , és nagyon boldog vagyok hogy a párom nagy hagyta ott , akkor amikor visszament .......! Bár az én drágám még mindig nagyon hiányzik nekem , de mindtha belőle kaptam volna vissza egy darabot a kicsi Blackymmel :)

Úgyhogy CSAK LÉGY ERŐS , TARTS KI , MERT SIKERÜLNI FOG !!!

Én nagyon szorítok nekem , és a picinek :)

2010. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás!!!Nekem a rotim volt anno parvós.Két üveg infuzio 4 inekcio és megmaradt a kutya,felépült és élt egészen 11 éves koráig.Az én állatorvosom csak ránézetta kutyára,lehuzta a szemhéjját és mondta a diagnozist,pesti "dr.nő" meg menjen vissza tanulni hogy mi a parvóvirus tünete.
2010. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

Jajj :) Gyerekek NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK :)

8-ra megyünk este a piciért,most néztem a papíron,amit a klinikán kaptunk,hogy kap parvo ellen szérumot is,tegnap 2 db-ot kapott,ami miatt egy picit nyugodtabb lettem,mert azt hittem,hogy erre nincsen semmi gyógyszer csak az immunrendszere...

Este fogok írni,hogy mit mondtak a mai napjáról szegénykémnek, és,hogy milyen volt a hangulata...-olyan jó,hogy ennyien szurkoltok nekünk...-addíg is rakok fel képet RÓLA nézzétek meg a mi kis Picúrunkat:

[link]

2010. jún. 22. 18:10
 34/69 anonim ***** válasza:
100%

nagyon aranyos kutya :)

szurkolok neki, és akkor majd írj, hogy mi lett..

2010. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes!!! :)
2010. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a csönd, remélem jó híreket tudsz mondani. Ha ráérsz egy kicsit csak annyit írj - jobban van a picuri
2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

Tündéri...:-)

jaj, nagyon szorítok a kis négylábú barátunknak!!!!

2010. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%

kis huncut :-) A HIT segíteni fog! Nagyon jó emberek vagytok, sikerülni fog, remélem. Én is várom a jó híreket!

(tegnapi 22:10)

2010. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a kutyus?
2010. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok Ti Drága jó Emberek,akik aggódtok értünk :)

Képzeljétek,csak most tudok idejönni a géphez,este 8-re kellett mennünk Picúrért és rengetegen voltak már előttünk...-nem is gondoltam,hogy ennyien vannak ilyenkor...

Szóval volt vagy negyed 9,mire be tudtunk menni a vizsgálóba és nem sokkal utána hozta is az aranyos doktornő a kicsikénket :)

Mikr megláttam,olyan feszült,ideges voltam,hogy elsírtam nem sokkal magamat utána...

Az üres tekintete,ami még reggel volt,mintha elillant volna,s helyébe a SZERETET költözött :)

Azonnal magamhoz húztam és mondtam neki,hogy nagyon szeretjük és hogy megyünk haza :)-megnyalta a kezemet,mintha azt szeretné mondani, hogy :köszönöm mami :)

És akkor beraktuk a kis dobozába a kicsikét és elindultunk haza.Hazafelé harapdálta a dobozt és meg sírtam örömömben és egyfolytában hálát adtam a jó Istennek,hogy segít nekünk-szegény párom,már biztos kivan miattam,de olyan jó,türelmes ember :)

Szóval hazaértünk és mikor kiszálltunk a kocsiból,akkor ő is jönni akart,s megijedt,hogy ott hagyjuk,ezért kézbe vettem és bevittem az udvarra,ott szaglászott és pipilt is :)

Aztán bejöttünk a lakásba és képzeljétek,odafutott hozzánk nyüszögve,boldogan és komolyan az volt a szemében,hogy:köszönöm Nektek :)

És képzeljétek ivott..vagyis habzsolva lafatyolta a vízét, és a száraz táp,ami ott volt,de nem is gondoltam,hogy fog enni,berohant az ágyára és ott ropgtatta :D :D :D

Aztán ennek örömére megbontottam neki egy Pedigré Junior konzervet,amiből 2 falatkát adtam neki,hát fél percig nem tartott :D :D ...mondtam neki,hogy elég,mert hányni fog ...

Most alukál,békésen,nemlátok rajta semmit...A halál torkából,az utolsó pillanatban ,talán időben vettük észre ezt a gyilkos kórt?Én ma egész nap imátkoztam ,és igen-Isteni csoda történt!!!-szerintem 2 napja nem adtak volna egy fabatkát sem az életéért-és lássatok csodát,jobban van :)

Reggel 8-ra kell mennünk a kórházba,és biztos estig kezelik megint.

Egyébként pedig,hogy MINDENKI tudja,hogy hová járunk:

[link]


A VILÁG LEGJOBB EMBEREI ÉS ORVOSAI DOLGOZNAK ITT :)-Köszönet nekik :)


Írjatok :)

2010. jún. 22. 22:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!