Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, úgy örülök. Hál' Istennek jól van a pici! Én tudtam. Tényleg, sokáig egészséget kívánok neki. Egyébként nagyon aranyos. De jó neki, hogy egy ilyen család fogadta örökbe, és hogy nem adtátok fel!
2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
:) Nagyon örülünk :)-nem tudom szebben-jobban kifejezni magamat :)
2010. jún. 22. 22:10
 43/69 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, amit szerettem volna hallani!!!

Nagyon örülök, látszik a kis drágán hogy micsoda akaraterő van benne. Most már próbáljatok kicsit megnyugodni, pihenni, nehéz napok vannak mögöttetek, de mindennél jobban megérte. Azt a hálát amit tudnak adni senki más nem tudja. Nagyon jó pihenést kívánok, és hosszú szép együtt töltött éveket.

2010. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
22:16-os:Nagyon-Nagyon szépen köszönjük-Nagyon jó EMBER vagy :)
2010. jún. 22. 22:26
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek teljesen, hasonló frászban lennék, ha az én drága cicámnak csak egy "haja" szála meggörbülne, szörnyű lehetett ezt átélni, de szerencse, és nagyon örülök, hogy már jobban van ez a nagyon aranyos kutyus! Hülye is lett volna itt hagyni ilyen jó és szerető gazdit, mint Te! :) Gyors lábadozást kívánok, minél hamarabb fussatok együtt és játsszatok nagyokat! ;)
2010. jún. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek, meg az itt szorító sok embernek!!! Biztos az is hatott!! :-)))

Nagyon örülök, egy vagyok a sok közül aki gondolt rátok, nagyon örülök, hogy minden oké, csak így tovább, a papucsokat, cipőket akkor lassan lehet eldugni, mert ha rendbejön a kis négylábú, akkor biztos rossz lesz, mint az ördög! :-DDD

Kívánok, nagyon sok együtt eltöltött hosszú évet, és jó egészséget!


"Kutya nélkül lehet élni, de nem érdemes!!!:-)"


Egy 11 éves "imádnivaló büdös dög":-) gazdija

2010. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

Jajj gyerekek,olyan jókat nevetek a hozzászólásokon,és nagyon jól esik, és esett minden bíztató szó :)-NAGYON KÖSZÖNJÜK :)

Utolsó szívből kívánunk mi is Nektek hosszú,Boldog Gazdis Éveket :)

Nem hiszitek el,most hoztuk haza a kis kópét és a doktor úr azt mondta,hogy ha ilyen jól lesz holnap is,akkor kiveszik a kanült a lábából és hazajöhet velünk :)Írt fel neki Kliont-napi 2* egy nyolcadot és féreghajtót is kell neki megint adni.

Épp most néztük,mert sikerült kakilni,és teljesen rendben van a széklete is ,nem is gondolná az ember,hogy a halál torkában volt még 2 nappal ezelőtt...:O

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!És ami a legnagyobb megdöbbenést keltette bennünk,az az volt,hogy mondta a doktor, hogy képzeljétek el,4 kutyát kezelnek Parvoval jelenleg,egy elment sajnos,egy nap alatt, a másik kettő már nagyon-nagyon rosszul van, és Picikénk pedig futkos...

Ugye vannak itt hívő,keresztény emberek????:) :) :)

2010. jún. 23. 19:38
 48/69 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon boldog vagyok,hogy jól van a kis drágátok!!:-) Édes kiskutya,és kívánom Nektek,hogy rengeteg szeretetet,boldogságot adjátok egymásnak.Ő örökre hálás lesz Nektek az életéért.Szuper szülők vagytok!Gratulálok!

A megmentett kis csivavás vagyok.

Mégegyszer minden jót kívánok!

2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az jutott eszembe, hogy ok tudom, hogy itt a belboholy pusztul, de a belflora is egyben.

Hogy adhatnatok neki, Normaflore-t ha embernek jo, biztos jo neki is.

Kicsit az eros anitbiotikum mellett megtamogatna a szervezetet.

Orulok, hogy kedvezo valtozasok vannak!!!

Gyors, teljes gyogyulast kivanok!

Drukkolok innen Cairobol :)

(csak, hogy tudd, hogy ilyen meszirol is irnak Nektek es szoritanak)

2010. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim válasza:
100%
Szia! KÉpzeld az Én husky kutyusom is parvos volt, és mindössze 3 hónapos sem volt :( Gondolhatod, hogy mi is min mentünk keresztül a Párommal! Kegyetlen volt, nem kívánom senkinek sem azt az érzést, még én is beteg lettem tőle szó szerint!! Sírtunk mindannyian.. de hál istennek meggyógyult de sajnos még mindig vannak mellékhatásai és ennek már 2 éve. nem eszik a kutya csak farhátat, mert nagyon nem volt mind1 hogy mit kapott a kutyus akkor, és hát mikor már meggyógyult akkor ezt kapta és azóta ezzel etetjük, de hát ha mást kap akkor fosik éjjel nappal, és valami borzasztó az! De a mai napig jól van a kis drágám! Nekünk ugy mondta a doki mikor elvittünk hozzá hogy van 20 % esély rá, hogy meggyógyuljon.. Gondolhatod hogy mit éreztünk, de nem volt hiába!! Meg szegénykém törpe maradt, nem tudott fejlődni amikor kellett volna és sajnos törpe husky lett :) elég mókás, de nem baj, igy is imádjuk, ugy néz ki mint egy kölyök igy felnőtt fejjel is :) Szóval az a hátránya lett hogy nem mindegy hogy mit adunk neki mert fosik mindentől ami nem farhát! Ennyi röviden! Ha valamire kiváncsi vagy, írj nyugodtan.. mesélek szívesen a parvos időszakról...
2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!