Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Utolsó azt kizártnak tartom,hogy a parvóból ez marad vissza.

A német dogom megnőtt és bármit adhatunk neki,nem fosik tőle.

Nem kellene kivizsgáltatni a kutyát,hátha valami más baja is van?

2010. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim válasza:
100%
Tudod, miota meggyógyult havonta viszem a dokihoz és a létező összes vizsgálatot megcsinálta rajta, és mindig a parvohoz lyukadunk ki, és igen azért lett törpe mert amikor fejlődnie kellett volna ő nem tudott sajnos mert az életéért harcolt! A parvo a bélbolyhokat darálja le teljesen, és sajnos ez miatt lett ilyen! Higyj nekem!
2010. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim válasza:
100%
Előző vagyok... Kapott már a leg leg minőségibb kajától a legrosszabbig de hiába, fosik szegénykém tőle! Ezért marad a farhátas megoldás, kényelmetlen, macerás de imádja a Drágám! És tényleg ugy néz ki 2 és fél évesen mint egy kölyök fél éves husky! Mki kérdezi, h mennyi idős és mikor közlöm velük, csak pislognak és mondják hogy azt hittem még kölyök. ezért inkább csak annyit mondok hogy fél éves :))
2010. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

sZIASZTOK :) hASKIS HOZZÁSZÓLÓ nAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁSODAT-ARANYOS VAGY :)

Igen én is olvastam,hogy visszamaradhatnak a fejlődésben a kutyik...-képzeld nekünk picúrral (kopp-koppÍ) ilyen probléma nincsen,olyan étvágya van,hogy egyszerűen nem hiszünk a szemünknek :D

Most pld. ma evett konzervet,szárazat és parizert is az előbb, a széklete most volt,teljesen rendben van.Mi is együtt sírtunk,soha nem felejtem el,mikor az első nap,mikor este érte mentünk,akkor még ugye az életéért kűzdött és sírt a szeme is szó szerint és mi is, a párom este mikor lefektettük,oda feküdt mellé,és mondta neki,hogy gyógyulj meg,mert szükségünk van rád...-és most mondja párom,hogy biztos abban,hogy a szeretet gyógyította meg-és persze a hitünk-éjjel nappal imádkoztam érte,nem aludtam,most délután lefeküdtünk egy picit,mert ma nem kellett bennt maradnia a klinikán,hanem megkapta a szérumot és jöhetett haza,elvileg holnap is ez lesz,s ha minden rendben,akkor kb. másfél hét után mehetünk a kombi szurira...a jó Isten mentette meg ,illetve az orvosok,akik nagyon értették a dolgukat.Egyébként 100%-ig biztos vagyok benne,ha máshová vittük volna-ő már nem él,itt mindent sürgőússéggel teszteltek,volt a parvo-ra egy kifejezett tsztjük,olyan,mint nálunk a terhességi teszt és két csíkos lett rögtön-szóval onnantól kezdve rögtön kaphatta az ellenszérumot...-nagyon komolyak ezek az orvosok,le a kalappal előttük-csak ajánlani tudjuk őket :)

2010. jún. 24. 19:27
 55/69 A kérdező kommentje:

Gyerekek most készítettük róla ezeket a képeket :)


Még a kis lábán rajta van a kanül:


[link]


Itt szemlél emgem,ahogy beállítottam az "akthoz" :D


[link]

2010. jún. 24. 21:18
 56/69 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együtt sírtunk,soha nem felejtem el,mikor az első nap,mikor este érte mentünk,akkor még ugye az életéért kűzdött és sírt a szeme is szó szerint és mi is, a párom este mikor lefektettük,oda feküdt mellé,és mondta neki,hogy gyógyulj meg,mert szükségünk van rád...-



tudd, hogy megsirattál!Azt vezsem észre, hogy rajtam kívül is van ilyen kutyabolond mint én!Ti vagytok azok, akik megérdemlitek a kutyát!És hidd el, azért gyógyult meg, lehet másnál nem gyógyult volna!Gratulálok, és sok puszit küldök a kicsinek, és még legyen 20év boldogságotok együtt!ezt tudom nektek kívánni!

2010. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok! Bár én nem vagyok hívő, mert én az akarat erőben hiszek, abban hogy ti is , és a kispöttömke is nagyon akarta, és ezért sikerült!De, ettől függetlenül annyira örülök!!
2010. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%

Az első 22:10-es vagyok megint.


Gyönyörű a kutyusotok, nagyon örülök, hogy gyógyulgat! A kisfiamnak elmeséltem (látta, hogy elsírtam magam a gép előtt ülve és rákérdezett) első este és képzeld, még ő is imádkozott a kutyiért :=). Azóta is mindig rákérdez, hogy mi van veletek. Még alszik (szünidő van, ilyenkor kicsit felborul a napirend), de biztosan nagyon fog örülni, ha elmondom a jó hírt!

Minden jót nektek, vigyázzatok egymásra!

2010. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Csak belestem, hogy hogy vagytok, és látom nagy az öröm, édesek a képek, tegyél még!!!!!

Nagyon örülök, hogy lassan rendbe jön a kis szőrös!


Mostmár megfogadtam, hogy nem olvasom el a többi hszólást :-), mert annyira meghatódok, hogy csak bőgök utána percekig, közben meg a saját kutyinkat nyavargatom nagy szeretetömlengésemben, hogy jaj, de jó, hogy még itt van...

De Nekem ez most nem annyira jó, mert babát várok. :-)))

De minden nap benézek, és gondolok rátok!!!


A 11 éves "büdös dög" gazdija

2010. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:

00:39-es Jjj...:) Nagyon aranyos vagy-átadtam a sok puszót a picinek :)

Igen,az-az igazság, hogy tényleg a páromnak is és nekem is gyermek korunktól van kutyája és amilyen szomorúan kezdődött a kis élete velünk-most olyan jól van a kiskuty :) Sokat futkosik kinnt-már a nagyobb kutyánkat-Pamit is megkergette ám :D

Hasonló jókat kívánok én is Neked :)

2010. jún. 26. 18:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!