Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Drága Jó Istenem SEGÍTSÉL?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyánk,kb. két és fél hónapos,és pénteken fogadtuk örökbe a váci menhelyről.Sajnos szombat óta egyre rosszabbul érezte magát,hányt fehér habosat és nincsen hasmenése,de egy falat kaját nem fogad el és csak alszik,letört,szomorú.Elvittük szombaton este az ügyeletre-ami hozzáteszem egész Budapesten csak egy van:nON-Stop, és ott megnyomkodta a kb. 20 éves tini doktor "nő" a hasát és megállapította,hogy semmi baja nincsen,ad neki vitamin inekciót-6 ezerért.Persze a kutyuskánk egyre rosszabbul lett,olyannyira hogy a tegnap éjszakát végig fennt voltunk,mivel egyfolytában hányt...-reggel azonnal egy neves állatkórház,ahol érdekes módon AZONNAL egy nagyon kedves soktornő minden vizsgálatot elrendelt,vérvétel,röntgenparvo teszt-kiderült:PARVO-s a pici!!!!!Rákötötték infúzióra és kapott szurikat és holnap vinnünk kell vissza infúzióra és ellenszérumra...-van valaki,akinek meggyógyult a kutyája ebből a szörnyű kórból?ÉDES DRÁGA JÓ ISTENEM-GYÓGYÍTSD MEG-KÉRLEK!!!!!!!!
2010. jún. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

7:13-as Nagyon-Nagyon Graulálunk a kis picurhoz a pocidban :) Mi is azon dolgozunk mostanság,dehát már 1,5 éve nem akar jönni-de majd csak jön és bízom benne :)

Nagyon-Nagyon jó EMBER VAGY-öleld meg a kutyid helyettem is, és mondd el neki,hogy nagy szerencséje van,hogy ilyen tökéletes gazdira talált anno :) Millio puszi :)

2010. jún. 26. 19:00
 62/69 anonim ***** válasza:
76%

Csak benéztem, és milyen jól tettem...


Köszönöm, kívánom, hogy a kutyi utána a babó is összejöjjön Nektek is, fantasztikus érzés babásnak lenni, egy ici-picit jobb, mint kutyagazdinak...de csak egy nagyon picit. :-)

Ölelés átadva, viszint kuldöm, puszi nektek is:-)


11 éves gazdija

2010. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

A babaval kapcsolatban tanacsonek annyit, hogy bratnomeknek se jott ossze evekig.

Kiprobaltak mindent de csak nem jot a baba.

Es megcsinalt egy Colonixes meregtelenitest, csak 1 honapot nem is 2-ot es a rakovetkezo honapban teherbe esett!

Nem olcso de nagyon jo.

Hatha segitene esetleg neked is.

Csak gondoltam megemlitem.

2010. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én vagyok a 00:39-es:)

hát igen, elhiszem, nekem is gyerekkkorom óta van kutyám, és sajnos meg kell mondjam, be kell valljam, jobban szeretem őket mint az embereket!De 10000x többet is tesznek ÉRTEM, és nem magukat tartják előnyben, nincs az, hogy jajj neked nem adok, mert nekem nem marad, önzetlen, és csak te létezel neki!Ez egykutya.Azt hiszem mindenkinek így kéne gondolkodnia, mint ahogy nekünk, és akkor semmi baj nem lenne, nem lenne állatmenhely, mert felelős állattaárás történne.:) De nem megyek bele, mert akkor még holnap is ezt fogom írni!KÖszönöm szépen a jókívánságot!:)

2010. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

00:39-es vagyok! Babát nem szabad várni:) Felejtkezz el róla, legalábbis próbáljátok meg, és akkor fog összejönni:) Tuti!:) Remélem te is babázol 1-2éven belül:)

Én pedig szülésznőnek készülök, tehát majd keressetek meg engem;):)

2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
Éljen,éljen!=)
2010. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

hihi, lassan átmegyünk baba-mamás fórumba...:-)

Már szülésznőnk is van...:-DD


a 11 éves gazdija

2010. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
95%
még nem vagyok szülésznő, csak leszek;)
2010. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
78%
lol még ki is írja ide
2011. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!