Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/157 anonim ***** válasza:
18%
26: sajnos nem. Forditva nem igaz. Forditva csak a szintiszta demagogia, onigazolaskent szerepeltetve. Meg kene erteni mar vegre-valahara, itt arrol van szo, hogy a ferj nem valt meg le az anyjarol, azert akar _harmasban_ nyaralni menni, erzelmi zsarolas utjan ennek ervenyt szerezni. Lehet csurni-csavarni, csak ertelme nincs.
2022. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/157 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, ha úgyis együtt élek anyosommal, pláne hogy nala, szuksegbol, kibirom azt a kemény 8 napot fel lábon állva is. Pláne, ha a férjem is szeretne vele menni.
2022. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/157 A kérdező kommentje:

30as miből gondolod, hogy neki folyton velem kell lennie? Honnan tudod te mi hogyan élünk?

Egyszerűen tényleg nem értem, biztosan bennem van a hiba, hogy én nyaraláskor kettesben a párommal akarok menni. Nekem fura az egész, hogy hármasban menjünk. Írtatok páran hogy koszonetkeppen lehetne ez a nyaralás, viszont én úgy érzem rengeteget kedveskedek neki így is, sokkal többet vagyok vele, többet beszélgetek, mint a saját fia. Nagyon nehéz, mert máshogy sajnos tényleg nem jutna el ilyen helyre nyaralni. És írtam, szeretném ha jó lenne neki, de én is itt vagyok...

2022. nov. 8. 14:05
 34/157 anonim ***** válasza:
86%
Nem mennék vele semmiképp, de nekem nem olyan anyósom van, hogy el lehetne viselni 5 percnél tovább.
2022. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/157 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem lesz ez máshogy, csak amikor már meghalt. Már volt precedens, mentetek már együtt, anyós rákapott, tetszik neki, és máshogy már soha nem fog nyaralni, minden évben el fogják ezt játszani a férjeddel, akkor is, amikor már nem vele laktok. Erre készülj fel. Szóval igazából nem ez az egy alkalom a kérdés, hanem az összes jövőbeli. Ültesd le a férjedet és kérdezz rá őszintén: mostantól akkor az anyukájával kell menni az összes nyaralásra? Hogy lesz ez a jövőben, hogyan képzeli? Nem lesz nyaralás kettesben többé?
2022. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/157 anonim ***** válasza:
66%
Tehát kihasználni jó az anyós, de lenézed, értem...
2022. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/157 anonim ***** válasza:
95%

" miből gondolod, hogy neki folyton velem kell lennie?"


Te írtak, hogy neked sok, hogy mindig együtt kell lennetek anyóssal. Logikusan feltételeztem, hogs ha neked sokat kell vele lenni, akkor neki is veled :D

2022. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/157 H.B.Netta ***** válasza:
94%
Én szívesen mennék anyósommal bárhová, bár még nem volt lehetőségünk együtt nyaralni, de számomra nem elképzelhetetlen. Nálunk jó fej, fiatalos és nagyon vicces a férjem anyukája. Az első pillanattól kezdve kedveltük egymást. Szóval, ha lesz rá lehetőségünk, akkor engem nem fog zavarni :)
2022. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/157 anonim ***** válasza:
88%
Egy évben nem csak egyszer lehet ám nyaralni menni. Most anyossal, később még ketten
2022. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/157 A kérdező kommentje:

37es jogos :) de ami nekem sok, az neki nem az. Érted...

36os jesszusom, dehogy nézem le, szó sincs erről, nekem egyszerűen az a véleményem, hogy a nyaralás az azért nyaralás, mert ketten vagyunk, pihenünk, kikapcsolódunk, így ez kevésbé lenne az.

35ös,nem jönne minden nyaralásra, voltunk már párszor külön azért. Ez kb 2-3 évente 1 hét, nekem az nem esik jól az egészben, hogy kb rám van kényszerítve és nem mondhatom meg, hogy nem szeretném, mert sértődés van belőle...

2022. nov. 8. 14:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!