Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a Gyermektelen adó?...

Mi az a Gyermektelen adó? Lehet, hogy lesz ilyen is?

Figyelt kérdés

Ma hallottam erről elsőnek,a naplóban.

Én anyuka vagyok,de ezen még én is kiakadtam!

Mi a véleményetek erről a témáról?

Vajon tényleg,képesek ezt bevezetni?


2010. szept. 12. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
77%

valahogy rendezni kell országunk adósságát...

elég hülyén hangzik..valakinek már az a jog se jár hogy ingyen ne vállaljon gyereket?..magyar politika yeee ...

2010. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
82%

Már 2 hete is volt erről szó, de nem csodálkozom, hogy csak ma hallottál róla. Volt ez a kérdés már gyermektelenek adója néven.

Felháborodás és helyeslés is volt én nem helyeslem.

2010. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
82%
Én is ma hallottam. Háát ez hülyeség úgy,ahogy van. 24 éves vagyok nem is igazán akarnék szülni illetve nincs is kitől. Nem értem mi van akkor ha valakinek nincs barátja akkor majd ők bevállalják, hogy teherbe ejtik a nőket vagy mi?
2010. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim válasza:
91%

előbb ez, majd egy gyermekesek adója, aztán a kétgyermekes adó....


amúgy nagyon remélem, hogy nem lesz. Én régóta szeretném a férjemmel, de a sokadik lombik után se ment. hát ez van.

2010. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
94%

Én is ma hallottam. Szerintem hátrányos megkülönböztetés, mert akinek nem lehet, annak anyagi hátrányt okoznak ezzel.


Ráadásul a személyiségi jogokat is sérti szerintem ugyanis mindenkinek szíve joga dönteni hogy szeretne-e gyereket vagy sem.


Undorító. Pedig nekem van gyermekem, és szeretnék is még legalább egyet, de ez a gyermektelen adó mélységesen gusztustalan.

2010. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
92%

Ha esetleg növekedne az életszínvonal, és a kisgyermekes nők nem lennének hátrányban a munkahelyeken, talán több gyerek születne, és ha valaki egyenlőre, vagy egyáltalán nem akar szülni, annak is joga van meghozni ezt a döntést.

Mi van, ha szülne, de nem lehet gyereke?

2010. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
95%
Én kismami vagyok, még sem tartom igazságosnak! Alapból sokan vannak akik szeretnének és nem lehet, és sokan vannak akik nem is akarnak, mert valjuk meg nem mindenki szeretne anyuka lenni. Most ők miért szívjanak?! Értem én, hogy a családoknak több támogatás kéne. De ez a megoldás rossz úgy ahogy van. A család teremtés első sorban nem hazafias kötelesség szerintem. Most minek erőltessük azokra akik nem szeretnék!
2010. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeség az egész. Mindenki, aki elmúlt 18 éves, hirtelenjében majd essen teherbe? Mégis hogy gondolták ezt az egészet?! Sokan egyetemre, főiskolára járnak, vagy dolgoznak akár egyszerre több állásban is. Manapság rengeteg pénz kell ahhoz, hogy egy gyerek tényleg ne szenvedjen hiányt semiféle anyagi dologban, és ennek a pénzösszegnek az előteremtéséhez normális munkával egy ember egyáltalán nem elég. Sok egész család is szűkösen él, hiába van apja és anyja a gyereknek, akik dolgoznak.

Nem ez fogja összefogni a magyarságot, nem ettől lesz működőképesebb az ország!

2010. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem gáz. Akinek nem lehet gyereke vagy esetleg nem találja meg a párját addig, azt fizessen?? Pofátlan és undorító dolog lenne. Mindenkinek joga van későn vagy soha nem vállalni gyereket.
2010. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
35%

emberek! évtizedek óta létezik ez a "Gyermektelen" adó!


mindenki fizeti, akinek nincs gyereke. Hogyan?

ha lenne gyereked, kapnál adójóváírást, azaz kevesebb adót fizetsz!


A ki nem fizetett költség is alternatív nyereségnek mondható...

2010. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!