Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit képzelnek magukról...

Mégis mit képzelnek magukról a kisgyerekes anyukák legtöbbje, övék tán a világ?

Figyelt kérdés

Nem ez volt az első ilyen eset,szinte mindig ez van akárhova megyek.

A baba kocsit tologató anyukák ha összetalálkoznak megállnak a járda közepén beszélgetni. Már nagyon utálom,h ilyenkor nem képesek inkább arrébb menni,hisz a járda mindenkié és mások ott közlekedni akarnak,nem pedig keresztül kasul a füvön,vagy épp lelépni az úttestre a járdáról h ki lehessen kerülni őket.


Biztos vannak kivételek akik nem ilyenek,de a legtöbb sajnos igen. Mintha azt hinnék ők mindent megtehetnek mert gyerekük van vagy nem tudom.


2011. máj. 15. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
57%
Ja, ez meg a másik, hogy felszáll a 7 éves gyerekével a diákokkal teli buszra és akkor elkezdi tenni hangosan a megjegyzéseket az egyetemistáknak, hogy egész nap a padban ülnek, biztos nagyon elfáradt a lábuk..egyszer utazik távolsági busszal és akkor mindenki dobja el magát tőle.
2011. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, valóban vannak alapból bunkók is, ez a kerekesszékes sztori nagyon durva.., sajnálom :(
2011. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
79%
Múltkor a boltban vásároltam, beálltam azöldséges pult elé, valószínűleg nem láttam, hogy pár méter távolságból közeleg egy bevásárlókocsiban ülő kislányát toló nőt. Teljesen elcsapta a táskám, úgy húzott el mellettem. Én meg (sajnos) olyan haragot éreztem, hogy fel bírtam volna pofozni.
2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
68%
Múltkor viszont olyan jót röhögtem, a gyerek hisztizett és úgy sikerült pofonvágnia az anyját, mint a filmekben :D Esküszöm a brazil sorozatokba sem láttam ennél durvább pofont :D
2011. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
80%
Á, ehhez egyeseknek babakocsi sem kell, simán leparkolnak a járda közepén kisebb csoportokban, és még nekik áll feljebb ha megérdeklődöm, hogy nem piknikeznének-e máshol, vagy hogy feltűnt-e nekik, hogy ez egy járda, ahol más emberek szeretnének végigmenni.
2011. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 anonim ***** válasza:
76%
én is szoktam rajtuk bosszankodni, sokan közülük nem tudom mit képzelnek magukról, mintha attól, hogy ők babakocsival vannak mindent megengedhetnének maguknak. a barátom egyszer úgy felidegesítette magát mikor már a 3. utat elzáró babakocsisokkal találkoztunk és még jelzésre se ment volna arrébb 30 centivel, hogy elindult mintha ott se lenne a nő és kicsit meglökte a nőt (persze nem erőből, csak épp nekisúrlódott), de ez már nem tetszett neki. de legalább ettől észbe kapott. azóta én is alkalmaztam már párszor a taktikát... sajna nem lehet az ilyeneket máshogy kezelni. (itt persze nem az összes kismamáról beszélek, csak akik így "közlekednek")
2011. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 anonim ***** válasza:
62%

Azt annyira bírom amikor a buszokon beszólogatnak a fiatalabbaknak, nem csak az anyukák hanem főleg az idősebbek. Értem h idősebbek és tisztelni kell őket, mert ledolgozták az életüket, az anyukáktól meg hanyatt kell dobnom magam mert szültek egy gyereket...de egy fiatal nem lehet beteg, nem lehet rosszul, nem fájhat neki semmi, nem lehet fáradt?!

4 napig reggel 8tól este 7ig benn vagyok egyetemen az is elég fárasztó agyilag, vagy ha keveset aludtam éjjel, mert tanultam,vagy egésznap újságot hordtam ki, vagy görcsölök a havim miatt és akkor jönnek a beszólogatások...annyira utálom! Én értem oda előbb, én ültem le, hagyjanak békén. Attól meg nem lesz jobb a többi idősnek ha egy le tud ülni.

2011. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kell ahhoz kismamának lennie az embernek ahhoz, hogy bunkó legyen.

Nézzetek csak szét, az emberek többségében semmi tapintat, empátia nincs. Bottal, nagypocakkal, csecsemővel ácsorgó emberek a buszon, járdát 99%-ban elfoglaló leparkoló kocsi, egymással versenyző emberek a felszálláskor, rászoruló ülésen terpeszkedő egészségesek....Sorolhatnám még.

2011. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
58%

Sokáig nem értettem mi a bajuk az embereknek a kisgyerekes anyukákkal, de sajnos most már én is kezdtem érzeni, hogy azt hiszik övék a világ. Én főleg a közértben szenvedek, amikor nem bírom eltolni a kocsimat a földön fetrengő gyerektől, vagy csak simán az út közepén hagyott babakocsitól.

Hát nem tudom, én még nem vagyok anya, de remélem ilyen soha nem leszek. :)

2011. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
55%
Na hát az még kemény,ha fél óráig üvöltést kell hallgatni a boltban, tudom, hogy erről nem tehet az anya, de akkor is durva, viszont ez a középen hagyott kocsi, áhh, hihetetlen.
2011. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!