Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/263 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg, menj te gyedre!

Akkor a feleséged csak pár hétre max hónapra esik ki a munkából. A hozzáállását nem minősíteném.

2012. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/263 anonim ***** válasza:
37%

Próbáld meggyőzni a feleségedet,de ha nem megy akkor ne erőltesd.Én viszont nem adnám fel egykönnyen mert ezzel nem csak a te életed tenné tönkre hanem a sajátját is!!Sőt főleg az ő (lelki) egészségéről van szó.Ha nem hallgat rád akkor nehéz helyzetben vagy de neked kell tudni,hogy utána mit tennél.


Másik téma.Valamelyik válaszoló írta az előbb,hogy az abortuszt hamarabb kilehet heverni.Mondd te szórakozol???Elég baj az,hogy manapság úgy járnak abortuszra mint a sarki közértbe.Nagyon súlyos lelki és egészségi károsodásokat okoz az abortusz.Egész életébe nem fogja tudni se elfelejteni se magáról lemosni,hogy megöletett egy ártatlan magzatot.Számos emberen látom a környezetemben ezt akinek abortusza volt.Az nem annyi,hogy kiveszik az ember manduláját.Ideje lenne ebben a témában is észhez térnünk.

2012. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/263 anonim ***** válasza:
61%
Ez vicces. Attól, mert a pasi megy el gyedre, még ott lesz a nem kívánt gyerek.
2012. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/263 anonim ***** válasza:
63%

12. válaszolónak igaza van. Évekkel ezelőtt a párommal besikerült a baba, véletlen. Én sem akartam, mert a karrierem. Nem volt szívem elvetetni, bár őszintén szólva (amit leírni is rossz), felmerült bennem! A párom is nagyon szerette volna, ennek ellenére sajnos elvetéltem. Több éve volt, ahogy említettem, de míg élek a fájni fog.


Ez egy olyan érzés, amit senkinek nem kívánnék!

2012. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/263 anonim ***** válasza:
38%
még ekkora hülyeséget hogy a férfi nem szólhat bele.... ugyanannyira az ő gyereke, húsa-vére, mint az anyának. abszolút jó ötlet hogy te menj gyed-re, így nem esik ki nagyon a munkájából,ha már ezt hozta fel érvként (mellesleg baromira elhivatott lehet az orvosi szakma iránt, ha a saját gyerekét megölné)
2012. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/263 anonim ***** válasza:
28%

Köszönöm, hogy lepontoztatok! Azért írtam le a történetem, hogy hátha segítek vele. Úgy látszik itt egyes emberekbe semmi együttérzés nincs!

A kérdező nem kitárgyalja a felesége dolgait, csak tanácsot kér arról, amibe ugyanannyi része van! Mert tehetetlennek érzi magát és nem tudja kivel megbeszélni!

Nagy különbség, tudni kellene értelmezni a mondatokat, nem dobálózni!

2012. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/263 anonim ***** válasza:
16%

(16-os nem vagy valami segítő..Itt lehet kérdezni - de nem azért, hogy lehurrogd, és most ez nem téma, nem is volt sz bűnügyről.)

És igen, mindhármójuk életét tönkreteszi, ha -minden feltétel mellett megölik, és 3-ból 2 szeretné is..

Nem fog tudni örülni a "karriernek" (ami amúgy sem az igazi boldogság ám)

2012. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/263 anonim ***** válasza:
11%

jav: 3-ból 2 szeretné. ha élne..

percről-percre fejlődik, alakul-élni akar

2012. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/263 anonim ***** válasza:
24%

16!


az egy dolog, hogy nem büntetendő, de attól még erkölcsileg megkérdőjelezhető! elég fura világ lenne, ha válogatás nélkül mindent megtennénk amit a törvény nem tilt, nem gondolod?

valamint azt sem tudom, hogy ez a tény (hogy nem büntetendő) hogyan kapcsolódik ahhoz, hogy a gyermek apjának ven-e beleszólása abba hogy a gyermek életben maradjon-e, és ha igen, akkor hogyan próbálja meggyőzni az anyát.


legközelebb írhatnál valami konstruktívat is, ha már veszed az időt és fáradtságot, hogy tanácsot adj, segítséget nyújts, a kérdésre válaszolj, ha már ugye ez volna az oldal lényege, nem pedig semmitmondó, a kérdés szempontjából lényegtelen tényeket benyögni.

2012. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/263 anonim ***** válasza:
72%

Sokszor adjátok válasznak azt más kérdezőknek, hogy "minek vállaltál akkor gyereket?" a gyerekeknek meg sokszor mondjátok, hogy "anyádat nem nevezném szülőnek".


A különbség az, hogy itt egy édibédi babócáról van szó.


A nem kívánt gyerek maradjon, majd lesz, ami lesz. A gyerek ennél sokkal nagyobb felelősség.

2012. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!