Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/163 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy csalt meg folyamatosan, honnan veszed???


Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, ne kombinálj!


De valami biztos volt a dolog mögött, mert ez nem tűnik normálisnak, amit tett.


Szakítani akart, vagy bármi...

Vagy, lehet, hogy nem jó veled valami, vagy másra vágyna...

2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/163 anonim válasza:
97%
A 20:24es voltam. Nem hasonlítgattam semmit, minden bűn a maga nemében bűn, és az idő nem enyhíti a bűnösséget. Ezt akartam vele szimulálni. (Egy példát hoztam, nem vontam párhuzamot a mostani dolgokkal.)
2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/163 anonim ***** válasza:
28%
Azert abszurd azt tanacsolni hogy bocsason meg mert regen volt,ezzel azt sugallnank hogy a megcsalasok amugy rendbe vannak csak minnel kesobb kell bevallani.De ha te 17 voltal mikor osszejottetek akkor o sem volt idosebb,tini korban az ember csinal hulyesegeket idovel viszont benol a feje lagya es lehet hogy ilyesmi tenleg nem fordul elo tobbet,te ismered a helyes dontest csak te tudod meghozni...
2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/163 anonim ***** válasza:
78%

Mi lenne, ha a feleségeddel ülnél le ezt megbeszélni !? Mi honnan tudjuk, hogy mikor és hányszor csalt meg ?


Egyébként pedig szinte minden megcsalásnak van háttere, talán nem ártana ezt is megbeszélni.


Szerintem azért vallotta be Neked ennyi idő után, mert lelkiismeret furdalása volt a nyaklánc miatt.

2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/163 anonim ***** válasza:
27%

#30

Ha fiatal vagy akkor minek erőlködz egy olyan ribivel aki már megcsalt, és lehet hogy nem is egyszer. Ne legyél már balek. Keress egy szebbet jobbat fiatalabbat, és hűségesebbet.

2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/163 anonim ***** válasza:
98%

Szerintetek akkor folyamatosan megcsalt?...Most komolyan vagy olyan buta hogy ezt idegen emberektől kérdezed, akik vaktában írogatnak, mert se téged, se a feleséged nem ismerik?


Legjobb tényleg az ha leülsz és vele beszéled meg ezeket, és azt is hogy hogyan tovább.

2012. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/163 anonim ***** válasza:
11%
#32, elévülésről még nem tetszettél hallani? Az ember már csak olyan, hogy változik...
2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/163 anonim ***** válasza:
31%

Nőként mondom hogy megérdemelte a pofont! Nagyon is. Bezzeg ha a férj lenne a csaló akkor még uszítanátok is hogy miért csak egy pofont adott...


Kérdező! Én azonnal elválnék. Soha nem tudnám megbocsátani ezt a dolgot és soha nem tudnék megbízni benne ezek után... Az meg jó baromság hogy 4 éve volt, bocsásson meg... Kit érdekelt hogy 4 éve volt?? Megtette és kész. Gusztusom sem lenne ezek után hozzá érni a páromhoz...

2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/163 A kérdező kommentje:
Beszélni vele? Honnan tudjam, hogy nem hazudik? Nem gondoltam volna róla ilyet, én csak neki éltem, ha ezt megtette, akkor bármi kitellik tőle.
2012. nov. 11. 20:39
 40/163 anonim ***** válasza:
100%
jajj nehogy már vadidegeneknek higgy .....mindenki magából indul ki, akár keserűen akár pozitívan áll is a dologhoz, de ez a te életed és a te érzéseid, döntéseid jövődről szól....csakis egy mély beszélgetés után dönthetsz hogy merre mész tovább....csakis.....
2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!