Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/163 anonim ***** válasza:
75%
Velem si hasonló volt a helyzet, és elkövettem azt a hibát hoyg megbocsájtottam, mert elhittem hogy scak egy eset volt. Aztán később kideülrek a dolgok, de akkor már nem volt olyan egyszerű a helyzet mert gyerek volt, és hasonlók. Ha fiatal vagy akkor ne pazarold az időd ilyenekre. Aki már a kapcsolat elején félrekavar amikor még tombolnak az érzelmek, akkor az későbbi s félre fog. Nem érdemes az ilyen nőkre elpazarolni a fiatalságod az egész életed meg pláne nem, Persze az emancipuncik itt nyomják hogy bocsáss meg mert szerintük egy nőnek mindent szabad egy férfinek meg semmit de ne halgass rájuk.
2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/163 anonim ***** válasza:
61%

"Beszélni vele? Honnan tudjam, hogy nem hazudik? Nem gondoltam volna róla ilyet, én csak neki éltem, ha ezt megtette, akkor bármi kitellik tőle."


Jaj, Kérdező, te is túlreagálod!


Mi az, hogy minden kitelik tőle?


Nem gyilkolt, vagy terrorista volt könyörgöm!


Megcsalt, nem szép, de nem is halálos bűn.

Nem is biztos, hogy megteszi újra, nem kell skarlát betűt varrni a kabátjára.


Bocsásd meg, ha tudod, ha nem, akkor meg lépj le!


Amúgy, ha megcsalás miatt mindenki válna, akkor a házasságok kb. fele felbomlana.

2012. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/163 A kérdező kommentje:
Bármi lesz, azt a rohadt nyakláncot visszaváltom az biztos. Én vagyok a hülye, hogy ezt nem vettem észre, már tudom.
2012. nov. 11. 20:43
 44/163 anonim ***** válasza:
34%

Nézd két dolgot tudsz biztosan:

-megcsalt és

-hazudott.


Két dolgot nem tudsz:

-hányszor csalt meg, és

-hányszor hazudott neked.


Te adtál neki:

-egy nyakláncot és

-egy nyaklevest.


Amit tehetsz:

-elköltözöl és

-elválsz.

2012. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/163 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, áruld el, voltaképpen mi kár ért téged?

Mert ha az ember rájön, hogy kakukkfiókát neveltettek vele tudta nélkül, ha rájön, hogy a felesége eladósította, ha rájön, hogy párhuzamos viszonyt építgetett, stb, akkor megértem, hogy az ember borít mindent és teljes joggal teszi. Nade azért, mert a másiknak 4 éve volt 1 db jó délutánja/éjszakája? Miért, ettől az a másik nem ugyanaz az ember???

2012. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/163 anonim ***** válasza:
98%
A kommentjeid után én azt tanácsolom, hogy válj el, mert Te ezt soha nem fogod tudni megbocsájtani.
2012. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/163 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm a segítséget!

Holnap első dolgom lesz keresni egy ügyvédet. Nem lesz olcsó, de megérdemeltem, hülye voltam. Annak a kígyónak egy hazugságát sem hallgatom meg, legközelebb pedig óvatosabb leszek.

2012. nov. 11. 20:52
 48/163 anonim ***** válasza:
68%

Ha szeretünk valakit, akkor azt nem csaljuk meg. Aki megteszi, az nagyon gyenge jellem, és ha lesz újabb kísértés, akkor újra megteszi. Legalábbis hosszú életem során ez a tapasztalatom.

Érthető, hogy nem bízol benne. Bizalom nélkül pedig nem lehet együtt élni hosszú távon.

Ha még is kibékültök, akkor vigyázz, hogy ne legyen gyereketek. Te védekezz, ne bízd rá. Ne legyen még egy áldozata a házasságotoknak.

Érthetetlen, hogy mi oka volt ezt ennyi idő után elmondani? Erre nem magyarázat, hogy meglepődött a nyakláncon.

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/163 anonim ***** válasza:
68%

Hajjaj, igen amikor egy tini fellángolásból lesz házasság... Következmény: Juj most aztán kemény leszek és visszaváltom azt a nyakláncot irgumburgum. És büszke is vagyok mert ütni is tudtam.

Elképesztő emberek vannak :D

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/163 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te se vagy ám angyal!

"Kígyó", meg pofon, meg a "nyakláncot is visszaváltom"...

Hát, nem lehet egy álom az élet veled!

Nézz inkább magadba!

2012. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!