Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki nem akar...

Van itt valaki aki nem akar családot az élete során?

Figyelt kérdés

Miért nem akartok?


Minden ítélkezés nélkül fogom olvasni a kommenteket, csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ki az ilyen gondolat.


2013. márc. 20. 17:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/161 anonim ***** válasza:
63%

én sokáig nem akartam, most már szoktam rá gondolni h szeretnék gyereket esetleg, de olyan szinten félek a szüléstől, h nem valószínű h lesz. nemcsak a szüléstől félek, hanem minden vizsgálattal, ami vele jár. rettegek az orvosoktól, sírógörcsöm van már gondolattól is, ha orvoshoz kell mennem. szóval nekem leginkább ez áll az útba.


25L

2013. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/161 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon unta. Mindenki arról beszélt, hogy ki hányszor eteti a kicsit, milyen színűt kakilt, ki, melyik oviba küldi a gyereket. Stb.

A barátok előbb-utóbb elkopnak, ha nem vagytok egyformák."


Tehát azért vállaljon gyereket, annak ellenére, hogy nem akar, hogy ne unjon egy csajos estét?


Nekem elég intelligens barátaim vannak, tudnak a sz@ron kívül másról is beszélni.

2013. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/161 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem, ha annyira intelligens vagy, akkor rájöhettél volna, hogy nem a kakis témára hegyezte a választ, hanem arra, hogy a barátok, akik gyereket vállalnak, már más életritmust vesznek fel.
2013. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/161 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekem nem hiszem, hogy lesz. Saját biztos nem. Úgy érzem, kimaradnék a saját életemből, ha lenne.


Társat... hát nem tudom. Szeretnék is meg nem is. Számomra a tökéletes ember (férfi vagy nő - mindenre nyitott vagyok) nem átlagos. Elég magamnak való vagyok, ha sokat vagyok emberek közt, nagyon rosszul érzem magam. Mintha egy idegen helyen lennék, és nem beszélném a nyelvet.


Pont a minap olvastam, hogy annak, amit akarok, van neve: Living Apart Together. Pl. Tim Burton és Helena Bonham Carter. Több, mint 10 éve együtt vannak, de külön élnek, egymás szomszédai. Nekem ez maga lenne a tökély, de tudom, hogy nem sokan vevők rá.

2013. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/161 anonim ***** válasza:
22%
Aki akar családot az miért ír ide,? nem igaz nem talál neki megfelelő kérdést.
2013. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/161 anonim ***** válasza:
50%
na az meg a másik. idejön vergődni a gyerekével..mikor a kérdés nem ez volt. csak hát az elvakult anyukák annyira büszkék a gyerekeikre,hogy mindenhol azzal dicsekszenek. csak nem érdekel senkit.
2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/161 anonim ***** válasza:
56%

"nemcsak a szüléstől félek, hanem minden vizsgálattal, ami vele jár. rettegek az orvosoktól, sírógörcsöm van már gondolattól is, ha orvoshoz kell mennem. szóval nekem leginkább ez áll az útba. "


A szüléstől nem félek, de a vizsgálatoktól én is.

Mindenesetre úgy hiszem, én döntöm el, mit veszek igénybe. A vérvételhez eléggé hozzá vagyok szokva, szóval amit meg lehet nézetni vérből (akár pénzért is), azt megnézetem. Én töltöttem már kórházban haematológián hosszabb időt, szóval van ismeretem arról, hogy milyen meglepően teljeskörű vizsgálatot lehet csinálni vérből - még a magzatra vonatkozóan is.

2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/161 anonim ***** válasza:
71%
21 eves no vagyok, es en is csak gyereket nem akarok. A valasz egyszeru, apam ongyilkos lett miatta, anyam meg egy idegroncs, akit emiatt kvazi en neveltem fel. En tamogatom 7 eves korom ota, de meg mindig olyan, mint egy 5 eves. Azt hiszem nem vegeztem jo munkat, meg egyszer nem akarok felelosseget vallalni mas helyett, es a mas eletet elni a sajatom helyett.
2013. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/161 anonim ***** válasza:
56%
"apam ongyilkos lett miatta" Mi miatt?
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/161 anonim ***** válasza:
78%
Igen. El sem tudom képzelni magamnak a klasszikus családmodellt. 1 éve élek egyedül, egyre kevésbé vágyom társra. Na jó, őszintén szólva már egyáltalán.
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!