Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meggyőzni a párom,...

Nem tudom meggyőzni a párom, mit tegyek? (kisállat)

Figyelt kérdés

egy 3 szobás, 70nm-es lakásban élünk. van egy cicánk. Most talátam facebookon örökbefogadható yorki+valami keverék kiskutyákat. Hát egyszerűen beleszerettem... Nekem mindig is egy yorki volt az álmom, de mivel fajtisztára nem volt pénzünk, cica lett helyette. Most viszon találtam ezt a gyönyörűséget, örökbefogadható (vagyis nem kell fizetni érte)

Még sétáltatni se kell minden nap, mert alomra lehet szoktatni.

Hogy győzzem meg a párom? Én ezt rettenetesen szeretném... és úgyis tök picike marad...


22 évesek vagyok, házasok


Kérem a moderátorokat, ne helyezzék át, hisz a kapcsolati problémán van a hangsúly!


2013. márc. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy a kérdező hol él, de ezt hogyan gondolta, hogy majd a macskával együtt pottyant? Igénytelenség. Nem viszed le sétálni? Eszement vagy, akármekkora a kutya MOZGÁSRA van szüksége, nem számít, hogy kicsi vagy nagy. Belegondoltál, hogy mi lesz ha összeereszted a macskával? Káosz. Ha te minden nap virágföldet, szőrt és pisit-kakit akarsz takarítani akkor csak tessék. :)
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kistestű, extra érzékeny kutyám van, télen, hidegben is mennie kell, esőben jégben hóban fagyban. Mindenhogy, minden nap, én min. 3x viszem... van kutyaruha.

Ezt vedd figyelembe!

Ha ez megvan, akkor jöhet a párod; mondd meg neki, hogy mennyi örömet tudna okozni, stb., érvelj, de ne azzal, hogy mennyire cuki... :P

2013. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
Kérd meg a párod,h menjen el veled és látogassátok meg a kutyát. Örökbefogadásnál ugyse az van,h elhozod, hanem általában több látogatás van és az örökbeadó viszi el nektek ha megfeleltek a kritériumoknak(ha látják a párodon,h nem akarja nem adják). Mond el neki,h tisztában vagy vele,h naponta háromszor a legnagyobb fagyban is ki kell majd vinned. Az meg,h yorki keverék ne tévesszen meg,attól még lehet közepes méretű. Nekem egy yorki keverékem van,aki tiszta yorki azt leszámitva,h közép 10 kg és 10x akkora,mint egy yorki:D Az anyagiakat is beszéljétek át, mert drága mulatság egy kutya.
2013. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%

Most le lehet pontozni, de alapból hülyeségnek tartom, amikor mindenki dolgozik a családban, de kutyát akarnak tartani lakásban. Teljesen más tészta, ha valaki már nyugdíjas, vagy van mindig otthon valaki, s csak pár órára van egyedül hagyva az állat.

Megint előjött az emberi önzőség, hogy nekem kell, mert erre vágyom, meg ingyen is. S a kutya szempontjai?

Szerinted jól fogja érezni magát, ha heti egyszer lesz friss levegőn?

2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

utolsó, örülnek, h megszabadulnak tőle...


NEM AZT MONDTAM, HOGY NEM VISZEM LE!!!

2013. márc. 27. 21:51
 26/43 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek szólt. utolsó. egy szóval se mondtam, hogy heti 1x akarom levinni! imádok kutyát sétáltatni!!!
2013. márc. 27. 21:53
 27/43 A kérdező kommentje:
páromnak volt az a kifogása, h minden nap le kell vele menni és ő nem akar. erre mondtam neki, h ha előfordulna, hogy nem tudjuk levinni havonta egyszer, akkor el tudja végezni ott is... van erkély ráadásul, mindenképp lehet friss levegőn! nyilván nem zárom be 2x3 nm-re... -.-"
2013. márc. 27. 21:54
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, igazad van.Én olvastam félre a "heti egyszer" mondatot.:)
2013. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező most hogy ennyien letámadtak már úgy érted hogy csak nagy ritkán nem vinnéd csak kissé késő hisz a kérdésben azt írtad le se kell vinni mindennap , persze most meg azt mondod majd ott fogalmaztál rosszul . Ugyan! Halgass a párodra ő látja jól.
2013. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
sajna ha néha alomba pisil,máskor meg leviszed,sose lesz szobatiszta....annak meg nincs értelme,pont a rendszeresség a fontos.
2013. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!