Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meggyőzni a párom,...

Nem tudom meggyőzni a párom, mit tegyek? (kisállat)

Figyelt kérdés

egy 3 szobás, 70nm-es lakásban élünk. van egy cicánk. Most talátam facebookon örökbefogadható yorki+valami keverék kiskutyákat. Hát egyszerűen beleszerettem... Nekem mindig is egy yorki volt az álmom, de mivel fajtisztára nem volt pénzünk, cica lett helyette. Most viszon találtam ezt a gyönyörűséget, örökbefogadható (vagyis nem kell fizetni érte)

Még sétáltatni se kell minden nap, mert alomra lehet szoktatni.

Hogy győzzem meg a párom? Én ezt rettenetesen szeretném... és úgyis tök picike marad...


22 évesek vagyok, házasok


Kérem a moderátorokat, ne helyezzék át, hisz a kapcsolati problémán van a hangsúly!


2013. márc. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
oké. nyilván jobb lesz a kutyáknak, ha falhoz csapkodják, mert nekik nem kell és senki nem hozta el.
2013. márc. 29. 08:17
 42/43 anonim ***** válasza:
39-40-es válaszoló vagyok. Én most nem ellened írtam ezt a 2 válaszom. Csak vedd figyelembe, amit itt sok tapasztalt kutyatartó írt. Nem rossz szándékból vázolták fel, hogy ennek a fajta kutyának mik az igényei. Vedd ezt is figyelembe, ha egy boldog kutyát akarsz magadnak.
2013. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
esetleg keressék fel a fajtamentőket..
2013. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!