Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
62%

Szereted ezt a lányt?


Most az lenne a legjobb, ha nem találkoznátok, hogy legyen idõd átgondolni mindent. A gyerek az jön,amikor kell.

2013. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg ugysem tudsz sokmindent tenni, fogadd el a helyzetet. Adj magadnak legalább egy lehetőséget hogy megtudd milyen apa lennél. Anmyira azért n lehetsz borzarlmas ha ő veled képzelte el a jövőt. Ha annyora gáz a helyzet, , később is lelèphetsz a felelősség alól, vagy ő dob ki. A gyerek igyis ugyis a tied.akkor meg miért ne lehetne megprobàlni közösen mint egy normális család.
2013. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/141 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értem,hogy miért támad mindenki a kérdezőre... Tulajdonképpen rászedte a csaj és még őt véditek? Én is vágom,hogy ha szexel az ember,előfordulhat,hogy gyerek is lesz belőle,de itt tényleg mindenki csak akkor szexelt,amikor gyereket is akart? Az meg a másik,hogy már eleve megbeszélték,hogy egy ilyen esetről mi a véleményük és hogyan kívánják kezelni(magyarul nem vállalni a gyereket). A gyerekvállalás nem úgy van,hogy gondol egyet a nő,hogy hát neki mindegy,megtörtént,megszüli,az apa úgysem szólhat bele. Aztán meg csodálkoznak az ilyenek,hogy egyedül kell felnevelni a gyereket...


Próbáld meg a barátnőddel megbeszélni ésszerűen,hogy most őszerinte normális-e,amit csinál,meg ilyenek. Említsd meg,hogy talán el kéne vetetni,mert eleve úgy beszéltétek meg anno és ez nem fair,hogy ráderőlteti az egészet. Ha meg más nem,hát akkor marad a gyerek és gondolom majd a gyerektartás...


22L

2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 anonim ***** válasza:
65%

Kövezzetek csak meg, szavazzatok csak le, de én nő létemre a kérdező mellett állok. Ha el lett döntve közösen, hogy egyelőre nem, akkor az a MINIMUM, hogy a lány, ha meg is szüli a gyereket, akkor is lemond minden tőled származó támogatásról, mert hiába ő hordja ki, az a gyerek félig belőled van.

Bezzeg ha a nő nem akarja a gyereket, és a pasi igen, akkor ezerrel biztatva van az abortuszra, mert az ő teste, ő döntse el...

Nem tudom, hogy megy ez, de valahogy biztosan le lehet rendezni jogilag, hogy ne kelljen utána se fizetned, se semmi. Ha te eldöntötted, hogy nem akarod, miért ne ugyanolyan jogod hozzá, hogy ne akard, mint egy nőnek?

2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/141 anonim ***** válasza:
37%
Legyél már egy kicsit rugalmasabb! Tudod, az élet az, ami történik velünk, miközben teljesen mást várunk. Nem tragédia történt veletek, csak lesz egy kisbabátok. Értem én, hogy nagyon fáj az önérzeted, mert úgy érzed, hogy kihagytak egy fontos döntésből, de próbálj túllépni rajta! Nem akart rosszat a barátnőd, csak fiatal még, naivan megígért olyasmit, amit csak akkor tud igazán megítélni az ember, ha már belekerült. Szeret téged, eddig te is szeretted őt. Végül is mi a fontos? A gyerekvállalással kapcsolatos félelmeidet pedig valakivel át kellene beszélned.
2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/141 anonim ***** válasza:
66%
*miért ne lenne
2013. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
91%

"a lány, ha meg is szüli a gyereket, akkor is lemond minden tőled származó támogatásról,"


A magyar jog szerint ezt nem teheti meg, mivel a gyerektartás hivatalosan nem neki jár, hanem a gyereknek. Illetve csak úgy, ha nem vallja be, ki az apa, de egy hároméves kapcsolatnál egy ilyen tagadás elég gáz lenne.

2013. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire meg akarja tartani, akkor téged hagyjon ki belőle.
2013. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/141 anonim ***** válasza:
63%
Gáz-nemgáz, a kérdező nem akar gyereket. Neki miért nincs annyi beleszólása, mint a barátnőjének?
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/141 anonim ***** válasza:
71%
Le kell ülni a lánnyal megbeszélni, hogy jó, szüljön, de felőled többet nem hallanak, mivel te megmondtad, hogy nem akarod. Ha azzal jön, hogy de akkor miből neveli fel, akkor rá is világíthatsz neki, hogy ez bizony plusz egy nyomós ok az abortuszra, vagy az örökbeadásra, hiszen miért szül a semmire?
2013. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!