Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor nálunk legyünk?...

Karácsonykor nálunk legyünk? Miért kell ezen kiakadni?

Figyelt kérdés

250 kmre élünk anyóséktól. Sógornőméktől csak 20ra.

Eddig úgy volt minden karácsony hogy mindenki ment 25 vagy 26 anyósékhoz (24 otthon,karácsony máaik napja meg másik szülőnél).

Sógornőm pár hónapja szült,nem indul neki ilyen hosszú útnak a picurral,ugy volt hogy csak mi megyünk. Kitaláltam hogy akkor inkább legyünk nálunk,elférni,ide jönnek szivesen a picurral amúgyis,ne maradjanak ki.

Anyóséknak is előadtuk hogy akkor az éven mi sem megyünk,hanem várjuk őket szeretettel,idén igy tud együtt lenni a család.

Kiakadt. Hogy olyan nincs hogy nem ő főz (az én konyhám az én váram,ő se enged mást a konyhájába,én se), milyen már hogy nem mennek a gyerekei karácaonykor,mert ez igy szokás (sógorom nem hagyja otthon karácsonykor sógornőmet meg a picit), sógornőm túl kényes hogy nem utazik télen,én meg egyszerűen el akarom venni a családban betöltött helyét,és ha mindkét fia támogatja ezt az egészet (támogatják bizony) akkor neki nincs is értelme élni...

Szerintetek normális?


2016. okt. 23. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem tenné tönkre egy teljes család életét ez a rivalizálás, még nevettem is volna ezen két szuperszakácsnőn.

Így azonban sírnivalóan szánalmas, ez a ki süt-főz jobban történet.

Micsoda advent vár rátok? Anyós duzzog, te tombolsz, a férjek inkább lapítanak, az apósod csak forgatja a szemét... mi lesz, ha már unokák is lesznek? Nem mernek majd enni az ételből, nem merik bevállalni, hogy a nagyi, az anyu vagy a sógornő főztje ízlett jobban? Egymás ételei repülnek a kukába?

Kérdező, egy tál töltöttkáposzta megéri, hogy feldúljátok a családi életet?

2016. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:

Ha anyós igy folytatja akkor tavaszig nem is látom.

És olvassatok már. Még ott játunk hogy nem jönnek mert a gyerekeknek kell mennie a szülőhöz karácsonykor és próbálná győzködni a két fiút.

2016. okt. 25. 07:13
 73/77 anonim ***** válasza:
26%

A legjobb megoldás házhoz rendeltek egy michelin csillagos étteremből és elvan döntve ,hogy ki a legszebb ,legügyesebb háziasszony...

Nekem ez az egész olyan értelmetlen.. Senki nem enged semmiből... Iszapot kéne alátok rakni aztán anyós -meny cica harc..

2016. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 acelsziv ***** válasza:
85%
72: Hagyd. Jó eséllyel nem is tudnak olvasni. Vagy, ha igen akkor sem értik, hogy mit olvasnak.
2016. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
36%

Jelentem, én értettem!

Egyser azt írta, hogy még a sógornője szülei is náluk fognak aludni.

Máskor meg azt hogy este mindenki húzzon haza, csak nem képzeljük, hogy 10 vendégágyat tartson fenn.

:D

Innentől kezdve ki tudja mi is az igazság. :-)

2016. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:
Ha sógornőm szülei itt alszanak ők kora reggel ugyis mennek át hozzájuk,rég nincsenek itt mire én rokonaim jönnek.Ha anyósék aludnának itt akkor őket hova küldöm kora reggel? Nekik nincs másjol dolguk.
2016. okt. 25. 20:38
 77/77 anonim ***** válasza:
0%

De van dolguk, Éppen a fiuk családjánál vannak vendégségben, ráadásul karácsonykor.


Menj inkább, tervezgesd a menüsorodat, neked a karácsony úgyis csak a nagy zabálásról szól!

2016. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!