Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha volt férjem...

Mi történik ha volt férjem nem tudja beiskoláztatni gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Idáig minden évben én iskoláztatam.Sokat költöttem rájuk ruha,cipő,táska irószerek minden.

Sajnos biróság 4gyerekem közül 3-at.

Hazugság által szerezték meg,birónő meg elhitt mindent nekik.Most semmijük nincs a másik 3-gyerekemnek,cipőjük mindenük szakadt.Ruhájuk sincs.semmijen tanszert nem vettek nekik.Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?

Csak akisebbik leány van velem,neki mindent megvettem.Mi történik a másik 3gyerekemmel?



2016. aug. 23. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradt biróság 3gyerekemet volt férjemnél helyezték el.

Hazudtak

Közben nem is dolgozik.

2016. aug. 23. 16:00
 2/61 A kérdező kommentje:
Miért?idáig mindig mindent megvettem nekik.több százezret költöttem rájuk minden évben.
2016. aug. 23. 16:02
 3/61 anonim ***** válasza:
83%

"engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?"


Most akkor érdekel vagy nem?

2016. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
90%

Azért szólt le téged, mivel azt is beleírtad, hogy téged nem érdekel ha nem lesznek normálisan beiskolázva.

Azonvan a végére írtál egy kérdőjelet, valamint ha tényleg nem érdekelne akkor nem tennéd fel itt a kérdést, szóval pontosítsd a helyzetet.


Ha az apjuk nem tudja Őket beiskolázni, nyugodtan lehet szólni a megfelelő szervnek(gyámhatóság?), és Ők leellenőrzik, hogy az apuka tudja-e biztosítani a gyermekek szükségleteit. Bár ha alapból nem képes erre, Te pedig igen, nem is értem, hogy kaphatta Ő a gyerekeket. Emellett a gyerekek nem mondták, hogy veled akarnak maradni?

Ha van pénz, és a gyerekek is téged akarnak, általában az anya pártjára ítélnek.

2016. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%

Adj be a bíróságra: Ismételt gyermekelhelyezési kérelem, tartási körülmények tartós megváltozása miatt.

Abban szépen beleírod, hogy mi a helyzet, majd hivatalból kivizsgálják, környezet tanulmány nálad is, az apjuknál is, munkahely, anyagi források, iskolai vélemények, stb. stb.

és amennyiben valóban úgy van, ahogyan itt leírtad, akkor majd ismét minden gyermeked veled lesz!

2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Bocsánat

Ahogy bántak velem biróságon.Azok után.Nagyon szemetek voltak.

Volt férjem összevissza hazudott mindent és elhitték neki.

Közben nincs se munkahelye semmi.

Azért irtam most nem érdekel ,mert belőlem csináltak hülyét idáig.

Megvárom mi lesz.Szerintetek mi lesz?

2016. aug. 23. 16:10
 7/61 A kérdező kommentje:

Az a szihologia vizsgálat is semmit nem ért.

A szichologus az ő pártjára állt ez volt mérvadó.gondolom lefizeték.

2016. aug. 23. 16:13
 8/61 A kérdező kommentje:

Szihologusnak sirval mondta a kisfiam velem akar lenni.

Közbe az ellenkezőjét irta bele szemét szichologus.

2016. aug. 23. 16:15
 9/61 A kérdező kommentje:

Bocsánat szihologia szakvéleménybe

Bocsànat helyesîràsi hibàkért

2016. aug. 23. 16:16
 10/61 anonim ***** válasza:
83%

Az írásod alapján, nagyon iskolázatlan vagy.

pszichológus

pszichológia

2016. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!