Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha volt férjem...

Mi történik ha volt férjem nem tudja beiskoláztatni gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Idáig minden évben én iskoláztatam.Sokat költöttem rájuk ruha,cipő,táska irószerek minden.

Sajnos biróság 4gyerekem közül 3-at.

Hazugság által szerezték meg,birónő meg elhitt mindent nekik.Most semmijük nincs a másik 3-gyerekemnek,cipőjük mindenük szakadt.Ruhájuk sincs.semmijen tanszert nem vettek nekik.Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?

Csak akisebbik leány van velem,neki mindent megvettem.Mi történik a másik 3gyerekemmel?



2016. aug. 23. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Nem vagyok iskolàzatlan csak siettek îràssal.
2016. aug. 23. 16:19
 12/61 A kérdező kommentje:
Nem voltam túl jó helyesîràsból,csak 3-as.de atòl mèg hülye nem vagyok.szakmunkàs végzettségem van.
2016. aug. 23. 16:22
 13/61 anonim ***** válasza:
82%

Leírásod alapján anyagilag nem okozna gondot, ha az összes gyermeked nálad lennének elhelyezve. Ezt persze megértem, minden anya ezt szeretné.

Akkor viszont az sem okozhat problémát, hogy egy hozzá-értő, ügyvédet fogadj, aki a bíróságon megfelelő hozzáértéssel képviseli érdekeidet, és az esetben majd az esélyeid is nagyobbak, jobbak lesznek.

Fogadj ügyvédet, mondd el neki, mi a helyzet, majd ő tudja, hogy mit kell tenni ilyen esetben, és a tárgyaláson is megfelelő módon fog képviselni téged!

2016. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
63%

A legnagyobb baj ott van, hogy nem azt nézed, hogy mi van a gyerekeiddel, hanem azt, hogy mi van a volt férjeddel. Mert ha a volt férjed valóban nem tudná beiskolázni őket és neked a gyerekek számítanának, akkor besegítenél, csak hogy meglegyen mindenük és nem a volt férjedet szapulnád!

Hidd el, hogy nagyon nagyon körültekintően járnak el gyermekelhelyezési ügyeknél és nagyon ritka az az eset, amikor nem az anyánál helyezik el a gyerekeket. Ha nem ott helyezik el, hanem az apánál, annak nagyon nyomós okai vannak! És azt nem azzal támasztják alá, hogy ki hazudott vagy ki sem. Ahhoz némi hazugság nagyon kevés lenne!

Oka volt annak, hogy nem te kaptad a gyerekeket. Mondjuk ilyen hozzáállás után nem is csodálom.

2016. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
38%

Én megértem, hogy dühös vagy a volt férjedre, mert csúnyán becsapott, de a 3 gyerek miért hibás? Ők ugyanolyan szenvedői ennek az egész ügynek mint te. Miért rajtuk állsz bosszút? Ők tehetnek arról, hogy a férjed olyan amilyen? Ők bántottak téged?

Akkor miért nem segítesz nekik, és iskoláztatod be őket? Miért nem veszel nekik ruhát? Hiszen a te gyerekeid is, még akkor is ha az apjukkal élnek.


Nem a gyerekeiden kéne csattani annak az ostornak.

2016. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
36%
" idáig mindig mindent megvettem nekik.több százezret költöttem rájuk minden évben" És most végignéznéd, hogy az "imádott" gyerekeid üres kézzel, rongyosan, lepusztulva kezdik a tanévet? Mert a "Mi történik a másik 3gyerekemmel?" kérdésedre ez a válasz, szuperanyu.
2016. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsò

Talàn bizhatok benne

Sajnos azt pszihologus azt irta papira nekem 8àltalànos iskola végzettségem,minden adatott elírtak benne.A volt férjemnek van 8àltalànosa.megfellebeztem birósàgon a szakvélemény azt inkàbb lese îrom mi lett,az egészbõl engemet akartak megbüntettni,mert bele szòltam tárgyalásba,mert megfellebeztem a szakvéleményt

2016. aug. 23. 16:32
 18/61 anonim ***** válasza:
62%
Kamu kérdés.
2016. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
72%
Az írásod alapján én is azt hittem hogy 8 általánosod van.
2016. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
37%

Miért, a szakmunkás végzettség ezt jelenti, nem? 8 általános + egy 2 vagy 3 év alatt kitanult szakma. Érettségije nincs, az csak szakközépiskola és gimnázium után van.


Egyébként meg valóban elég szörnyű anya vagy, amiért fontosabb neked a férjeddel való háborúzás, mint a gyermekeid jóléte. Egy jó anya nem tudná végignézni, ahogy a gyerekei szakadt rongyokban járnak.

2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!