Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha volt férjem...

Mi történik ha volt férjem nem tudja beiskoláztatni gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Idáig minden évben én iskoláztatam.Sokat költöttem rájuk ruha,cipő,táska irószerek minden.

Sajnos biróság 4gyerekem közül 3-at.

Hazugság által szerezték meg,birónő meg elhitt mindent nekik.Most semmijük nincs a másik 3-gyerekemnek,cipőjük mindenük szakadt.Ruhájuk sincs.semmijen tanszert nem vettek nekik.Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?

Csak akisebbik leány van velem,neki mindent megvettem.Mi történik a másik 3gyerekemmel?



2016. aug. 23. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
61%
Kár, hogy kamu, mert jól szórakoztam. Bár végül is ez a lényeg. Már azt hittem, egy újabb húsos kérdező született, de nem.:(
2016. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
66%
Nice try troll.
2016. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

Nem butam

Én îrtam rosszul

Elnézés..lemaradt 2

2016. aug. 23. 20:56
 44/61 anonim válasza:
42%

Az esetek 90%-ában a nő kapja gyereket. Szóval, ha a férjed munkanélküli + iszik, akkor neked valami akkora defekted kell legyen az IQ hányadoson felül, mint az ózonlyuk..


Különben is, ha a férjednek nincs pénze ruhákra meg mittomén én még mire, akkor hogy fizetné le a pszichológust? Azért az nagyságrendekkel több pénz, mint pár szaros füzet vagy ruhadarab.


Amúgy meg, ha igazi is vagy.. akkor te vagy az anyák egy szégyene.. Ilyen f-szságokkal foglalkozol, ahelyett, hogy ellátnád a gyerekeidet nálad vannak e vagy sem. Ha fordított lenne a helyzet, már mindjárt vernéd az asztalt a gyerektartásért.


Szánalom

2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

Nem nehéz a màsik ellen nevelni gyereket.

Màsik ellen uszîtani.

Csak azért ne kelljen volt férjemnek dolgozni jàrnia.

2016. aug. 23. 21:07
 46/61 anonim ***** válasza:
45%
Hogy lett most 5 gyerek? A kérdésben 4ről van szó, amiből 3 nem Nálad van, majd most írod hogy 2 meg Nálad? Remélem kamu és nem komoly hogy ilyen IQval gyereket nevelsz.
2016. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:
31%
Ha nem tettél semmi olyat, ami ellen uszítani lehetne akkor nem fog működni. Ne legyél már ennél is gyökerebb, egy gyerek se ilyen hülye. Persze ujjal mutogatni könnyű biztos mindenki hibás csak te nem..
2016. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Leîrom mégegyszer volt férjemnél van 3.õket nem engedték,hogy làssam.Ellenem nevelték.

Nàlam kettõ gyerek van.Azokat nem engedem közelükbe,több eszem van nekem is!

2016. aug. 23. 21:10
 49/61 A kérdező kommentje:
Azért csinàljàk nincs pénzük.se anyàmnak.sajnos õ is benne van.Se a volt férjemnek.
2016. aug. 23. 21:13
 50/61 anonim ***** válasza:
42%

Igenis van olyan, hogy az apa kapja a gyerekeket, akkor is ha nem alkalmas rá.

Elég hozzá egy korrupt bíró, egy ügyvéd, aki a korrupt bíró ivócimborája és meg is van a baj.

Tanúként vettem részt egy ilyen perben. Nem kívánom senkinek azt, amit az az anyuka ott átélt :(

Az alkoholista, agresszív apa kapta a gyerekeket. És neki sem azért volt fontos megnyerni a pert, mert annyira nagyon szereti a gyerekeit, hanem hogy bosszút álljon.

2016. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!