Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha volt férjem...

Mi történik ha volt férjem nem tudja beiskoláztatni gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Idáig minden évben én iskoláztatam.Sokat költöttem rájuk ruha,cipő,táska irószerek minden.

Sajnos biróság 4gyerekem közül 3-at.

Hazugság által szerezték meg,birónő meg elhitt mindent nekik.Most semmijük nincs a másik 3-gyerekemnek,cipőjük mindenük szakadt.Ruhájuk sincs.semmijen tanszert nem vettek nekik.Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?

Csak akisebbik leány van velem,neki mindent megvettem.Mi történik a másik 3gyerekemmel?



2016. aug. 23. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de kit nézel hü.lyének?!

Nem te vagy az egyetlen elvált ember, és tapasztalatból írom, hogy ilyen nincs.

Mi van a te rovásodon, ha jobbnak ítélte a bíróság, hogy egy ilyen apánál helyezték el őket!?


Másrészt: két gyerekre a tolltartókkal együtt költöttem kb. 20 ezret. Ruhát folyamatosan kapnak, pár bugyin és zoknik kívül tornacipőt kellett venni. Pont.

Négy gyerekre kifizetsz csont nélkül 200 ezret!? Ejha! Mivel lehet ilyen jól keresni? Akkor egy jó ügyvédre miért nem telik!?


Mindenki ellened van. Az exed kilóra megvette a bírót, a pszichológust, a tanúkat, mindenkit. De nem tud venni 50 db füzetet a Tescoban....

Hát biztos kiköltekezett szegényke, mire megkapta a kicsiket.


Szóval jó lenne, ha írnál olyat is, ami igaz. Mert egyelőre egy szavad se lehet elhinni.

2016. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
41%
Megint az van lepontozva, akinek igaza van :D Mi történne? Fizeted a gyerektartást nekik (ugyanis ha az apukánál helyezik el a gyerekeket, akkor az anyukának is ugyanúgy fizetni kell, mintha fordítva lenne, nem kell kibújni a feladatok alól. Mert ha a férfi nem fizet, felakasztja a nép, ha a nő, akkor semmi baj).
2016. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Üzenem annak aki azt irta hogy 20ezer forintbòl kivan az iskola irószerei.Gratulàlok nem tudom hogy csinalja ,mert alapbòl csak a rajzos dologok közel 10ezer forint!!!Elõ van îrval sünist kell minimum.Eleve a tempera mennyibe kerül??Gokonda.Zsirkreta.Festek.Ecsetek.Gyurma.pasztel kréta ami 2500forint.Filctòl.Tûfilc 3000ezer.inkàbb nem is îrok semmit.

Ezért az ilyen szülõk végett akik elintézik 20ezerbõl az îròszereket,màsik gyerekkel ,akiknek megveszik becsületesen kicseszvel,mert annak szüleivel vetettik meg,mert màsiknak hiànyos felszerelése,vagy belenyul masiknak dobozàba és az hasznàlja..Elég baj ez!!!

2016. aug. 23. 20:12
 34/61 A kérdező kommentje:
Nàlam is van gyerek az utàn se kapok semmi gyerektartàst.
2016. aug. 23. 20:14
 35/61 anonim válasza:
68%
Ez a történet több sebből is vérzik nekem... Először is miért az apának itélte a bíróság a 3 gyereket, ha nála valóban olyan rossz helyük van? Ahhoz már nyomós okok szoktak kelleni, hogy egy anyától elvegyék a gyerekeket és az apjuknak ítéljék... Nem lehet, hogy valami inkább te nálad nincsen nagyon rendben?
2016. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
36%
Kamu az egész! :DDD
2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Ugyhogy elvették tõlem ,és nem làthatam õket ,ellenem is nevelték õket

Szemét a volt anyosom is

Sajnos.két kisebbik leàny àllandóan velem van ,nem is engedem àt hozzàjuk,igy nem tudjàk ellenem hangolni.Elég csúnya dolog ez,mert amig nàlam volt mind elhelyezvel,én soha nem tiltottam a volt férjemnek hogy làssa õket,vagy elvigye õket.sõt én mondtam neki nem hiànyoznak nem akarja làtni õket ,amikor közel fél évig feléjük se nézett

Pedig tudta hol lakunk.

Csak miutàn én se làthattom màsik 3gyerekemet

Igy a masik két picit se engedem àt

2016. aug. 23. 20:42
 38/61 anonim ***** válasza:
75%
Azóta megszületett az ötödik is? :D
2016. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
74%
Na ne viccelj már...
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
85%

"Csak akisebbik leány van velem,"

...

..

.

"két kisebbik leàny àllandóan velem van "


buktad

2016. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!