Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történik ha volt férjem...

Mi történik ha volt férjem nem tudja beiskoláztatni gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Idáig minden évben én iskoláztatam.Sokat költöttem rájuk ruha,cipő,táska irószerek minden.

Sajnos biróság 4gyerekem közül 3-at.

Hazugság által szerezték meg,birónő meg elhitt mindent nekik.Most semmijük nincs a másik 3-gyerekemnek,cipőjük mindenük szakadt.Ruhájuk sincs.semmijen tanszert nem vettek nekik.Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel.mi fog történi ha semmijük nem lesz?

Csak akisebbik leány van velem,neki mindent megvettem.Mi történik a másik 3gyerekemmel?



2016. aug. 23. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
22%
Engemet nem érdekel.
2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
52%

szerintem neked 8 általánosod sincs.


"Nálam panaszkodnak nincs semmijük.engemet nem érdekel."


ilyennek minek gyerek? ráadásul 4.

2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem itt most elsősorban arról van szó, hogy az anya vissza szeretné kapni a gyermekeit. Amennyiben valóban bebizonyosodik, hogy képtelen a gyermekek neveléséről, a szükséges anyagiakról gondoskodni, akkor ezt csak úgy tudja bebizonyítani, ha az anyagi támogatással "kivár" addig, míg a hatóságok is megbizonyosodnak róla.


Ha most rögtön azzal kezdené, hogy bevásárol nekik, akkor sokkal nehezebb bizonyítani az apa alkalmatlanságát.

És teljesen mindegy, hogy az anya hány osztályt járt ki az iskolában, amennyiben nála megfelelő anyagi körülmények vannak a gyermekek nevelésére.


Persze, amennyiben a pszichológiai szakvélemény a kérdező szellemi szintjére vonatkozott, és a gyermekek elhelyezése az apánál ebből kiindulva történt... akkor a 4.-ik gyermek miért is maradhatott nála???

2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
49%

#28-as vagyok!

"bebizonyosodik, hogy képtelen a gyermekek..."


bebizonyosodik az apáról, hogy képtelen a ....

2016. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
25%
Hát tudod szomorù hogy így állsz hozzá. Hasonlò helyzetben vagyok, csak nálam 2 gyermek van az apjánál egy. Elárulom neked hogy havi 1400 euròs fizetése van és zsebpénzt se ad a gyereknek.Nem kell több százezret költeni ..vannak olcsòbb boltok helyek is. Èn ugyanugy megvettem a gyerekemnek ami kellett az iskolába hiszen ugyanùgy az anyja vagyok akkor is ha a híd alatt lakna vagy akármi lenne. Nem azért mert van rá. Csak lehet előre gondolkodni is, pl elrakni havi szinten pénzt pl 5000 ft-ot. Èn ilyenkor ami van ,előveszem,elosztom 3 felé, és ráköltöm a gyerekre. Ha kevés van ,azt is. Okold a volt párod vagy mást ,de a gyerekeidnél érettebben kellene viselkedned. Van hogy rossz döntés születik és van hogy idő kell míg ez felszínre kerül, de én a helyedben nem az önsajnálattal ,hanem azzal törődnék hogy megtegyem amit tudok értük. Tarts ki ! Mi anyák sok mindent kibirunk ha őszintén akarjuk.
2016. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
20%

Az lesz, hogy a volt férjed beadja a kérelmet a gyerektartás összegének növelésére, te meg többet fizetsz.

Ugyanis ha ő 3 gyereket nevel, te 1-et, akkor gyerektartást kell(ene) fizetned.

Tehát így is, úgy is te fogod fizetni a beiskolázást.

2016. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

Csak az az érdekes az egészben ha a volt férjemnek nincs munkahelye minek îtélték oda a gyereket?

Amugy felfüggesztetje is van meg iszik is.Sajnos ezzel nem foglalkozott bîrósàg?külömben aki meg bàntó hozzászolàst îr,atòl megkérdeznèm õ hagynà hogy hülyének nézék?bemegy bîrósàgra azt hazudja õ vett mindent gyerekeknek?mivel bizonyîtom be,hogy nem ugy van



semmivel...

2016. aug. 23. 17:41
 28/61 A kérdező kommentje:

Leîrom mégegyszer ítt az a baj.

Akàrmit csinàlok veszek semmit nem tudok bizonyîtani



Az meghogy hülyének nèzenek..

Azért vàsàroljak be nekik ,hogy utàna azt hazudjàk õk vették?

Szerintem elegett szenvedtem õ hazugsàguk végett...

2016. aug. 23. 17:45
 29/61 A kérdező kommentje:

Nem hiszitek el még a szàmlàkat is bevittem a birósàgra,mindenrõl kértem szàmlàt.Nem foglalkozott vele birósàg.

Sajnos.

Nem vettem luxus cuccokat nekik.

De eleve csak az îrószerek 30-40ezer gyerekenként.plusz ruha.polo.nadrag.zokni.ünneplõ stb


40-50ezer gyerekenként.

Nem drágàt vettem semmibõl.

Kinai boltba vàsàrolok.

Nem màrkàs boltba!!!

2016. aug. 23. 17:50
 30/61 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! A tárgyalásokra vittél magaddal ügyvédet?
2016. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!