Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1051/1151 anonim ***** válasza:
33%
Ez a 48%-os pszichopata állat szerintem is több néven van fent. Elvan a gyerek, ha játszik.... :D :D Ha nem tud senkivel vitába szállni, hát magával vész össze... :D :D Szánalmas.
2015. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1052/1151 anonim ***** válasza:
36%
Hát igen,sok mindenkinek kiadta magát,ha visszaolvas valaki ebben a kérdésben ott is már kiadta magát sok mindenkinek sport táborról írogatott ahol közös zuhanyzó volt mind 2 nemmnél.Össze-vissza kamuzott,hol férfi,hol nő,hol magát melegnek valló ember volt.Itt éli ki a vágyait szerintem.😊
2015. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1053/1151 anonim ***** válasza:
21%
picit eltűnt a 48%-os vagy más nick neven ténykedik.
2015. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1054/1151 anonim ***** válasza:
26%

hogyne ... csak a 48%-osnak már elege van abból, hogy van itt két tábor, az egyik szerint nem ártana szűrni a fiatalokat a saját egészségük érdekében, a másik pedig fel van ezen háborodva, aztán ott tartunk, hogy akik az első táborba tartoznak, azok mind én vagyok.

ja hogyne ... paranoiás is én vagyok nyilván ...


de mi történt h ennyire csend van? abba maradtak az iskolaorvosi vizsgálatok vagy megemberesedtek kicsit a fiatalok?

2015. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1055/1151 anonim ***** válasza:
13%

Tömeges vizsgálattól senkiből nem lesz ember csak azt mutatja annyira gyengék hogy nem mernek kiállni magukért és szólni hogy egyenként szeretnének bemenni ami az alap,és normális bánás módot szeretnének.


De sok kérdés volt most is ebben a témában.


Ha emberré akar bárki is válni,felnőtté akkor ideje lenne hogy ne anyuka lássa el se a fiúkat,se a lányokat 15-25 évesen mint amiket most hallani,hogy iskolába,munkahelyre is még mindig anyukat kihasználva csináltaják meg szendvicseiket mert erre is képtelenek.Fulra kihasználják a szüleik,nagyszüleiket,mindenkit akit tudnak ne hogy önállónak kelljen lenniük,feladatokat végezni otthon,bárhol máshol is.

2015. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1056/1151 anonim ***** válasza:
26%

hűűű micsoda párhuzamok.

na de végre némi témaváltás. szóval az iskolaorvosi vizsgálaton való magunkért kiállás és szendvics kapcsolata lesz a következő 4-5 év témája ebben a kérdésben.


na és mire jutottak az új kérdésekben? én nem találkoztam egyel se, azért gondoltam h csak nem észhez tértek ... de akkor megnyugtattál h nem erről van szó :)

2015. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1057/1151 anonim ***** válasza:
25%

És hol a párhuzam hogy az a felnőtt aki hagyja hogy megalazó módon mások előtt ilyen intim vizsgálatot vêgezen rajta az orvos? -Sehol.

Ettől senki nem lesz felnőtt.


Pedig jó sok kérdés volt.


Mindent nem kell eltűrni.Mindenkit megillet,hogy kulturáltan,diszkréten nem más jelenlêtében vizsgáljanak meg,vagy akár szabadon orvost válasszon.

2015. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1058/1151 anonim ***** válasza:
18%

"Ettől senki nem lesz felnőtt. "


dede, abszolút! megtanulja, hogy az életben nem mindig a nyámnyilaság a nyerő, és igenis vállaljuk a testünket, hiszen csupán a természet adta, semmi takargatnivaló nincs benne. gondolj bele, már most ott tartunk, hogy sokan nem hajlandók edzés után tusolni, mert mi lesz ha a haver meglátja a kukacát, ha ez így megy tovább, az lesz a következő, hogy a sapkáját se veszi le, mert kitalálja, hogy ő meg éppen a hajára nézve szégyenlős.


az egésznek az a kulcsa, hogy meg kéne végre tanulni elfogadni természetesnek az emberi testet, és nem hatalmas cirkuszokat csinálni abból, amire semmi ok. és ez bizony kőkeményen személyiségfejlődés kérdése, tudom, nehéz ügy, de attól még ez a nagy helyzet. ahogyan pszichésen kiegyensúlyozottnak és egészségesnek lenni is nehéz, de tán mégis afelé kellene hajlanunk ...

2015. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1059/1151 anonim ***** válasza:
34%

Haj meg az intim rész 2 külön dolog!Egyik mindenki számára látható,másiknál megválogatjuk ki láthatja.

Normális ember ezt tudja!


Más embereknek az egészsêgügyi helyzetedhez,adataidhoz semmi köze nincs.

És bar omire nem mindenki haver egy iskolában,munkahelyen,de haverok között is nagy különbség van!

Egy zuhanyzás és egy intim vizsgálat merőben más dolog.

Intim vizsgálathoz másnak semmi köze nincs.

2015. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1060/1151 anonim ***** válasza:
28%
Igen más, de azert senkinek nem árt az ha a doki ránéz. Fiúknak semmi képpen nem, akar az is jót tehetne ha kicsit erekció közben húzná hatra a doki, persze úgy hogy csak ő latja. Lányoknál picit más, de ha évente 1x bekukkant a bugyiba az nem baj
2015. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!