Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1101/1151 anonim ***** válasza:
10%

Jól elbeszélgettél itt magaddal láttom.


Igényességet ne keverd össze a mostani nőies fiúkka!

Ápoltnak lenni vagy átmenni szinte nőkre jellemző piperköccé két külön dolog.


Sok 18-25 évest láttok és ápoltak,de nem páva hajat hordanak vagy rózsa szín cuccokat és nem csupasz lábúak.

Aki 20-on évesen dolgozik ott csupasz lábúakat nem fogsz nagyon látni,én strandon se láttam még.Itt a munkahelyemen ahol sok fiatal van, rendes,férfi ruhát hordó fiatalokat találsz csak.Aki ebbe a nőies irányba menne azt cukkolják is.


Az ápoltsághoz nem kell piperköccé válni hogy több órát állni tükör előtt mint egy csaj.

2016. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1102/1151 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon nem mindegy mint már írtam milyen vizsgálatról beszélünk,mert boxerra vetkőzés nem zavarja őket,de ha ennél tovább mennek és nem egyesével megy a vizsgálat az joggal,igen.


Felnőtt ember se megy el az urológushoz szívesen,tart tőle úgyebár,pedig felnőtt,egyedül lesz jelen,orvost is választhat.Na ha még mások előtt akarnák őket mogyorozni,fitymát húzkodni akkor aztán lenne ott komoly visszhang.

2016. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1103/1151 anonim ***** válasza:
30%

már megint a paranoia .... de legalább szedsz rá vmit?


nagyon durva amúgy, viszont képzeld el, az igényességnek továbbra sincs köze a nőiességhez, az már más kérdés, h való igaz, és egyúttal szomorú is, hogy mai fiatalok közt igen gyakran nagyobb arányban igényesebbek magukra a fiúk, mint a lányok, erről sokszor meggyőződtem már, és azért ez durva.

Úgyebár...


amit meg a vizsgálatról írtál, végül is ismétled a hülyeségeidet, szal ok újat nem mondtál. de hogy évek óta se tudod megkülönböztetni a gyereket és a felnőttet, na azért az már elgondolkodtató!!

2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1104/1151 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg nemtom, ha az ózdi kohóban dolgozol, elhiszem h nem találsz túl sok magára sokat adó fiút, de nálunk modellszakmában alap a teljes szőrtelenség, és sztem nem csak nálunk ... sőt nem igazán van ez szakmához, munkahelyhez kötve, sokkal inkább a saját magunkkal szemben támasztott igényességhez.
2016. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1105/1151 anonim ***** válasza:
69%

Vicces vagy,most éppen model.Oké legyen úgy.


A fiatalt,gyermekkorú is megilleti a szeméremérzetére,emberi méltóságára vonatkozó jogok.Egy fiatal,egy gyerek semmivel sem kevesebb mint egy felnőtt.

2016. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1106/1151 anonim ***** válasza:
30%

persze h nem kevesebb, csak már sokszor kiveséztük h más jogok vonatkoznak a 18 alattiakra, nevezetesen ebben az esetben a felelősség kérdése. nagyon egyszerű a képlet csak te nem érted: 18 felett eldöntheted h tönkrebaxxxod-e az életed, a te dolgod. 18 alatt azonban más tartozik felelősséggel érted, azaz ha pl 18 alatt nem vesznek észre vmit amit akkor lehetett volna vagy kellett volna kezelni/megoldani, akkor nem csak magadat okolhatod, hanem sajnos mást is, kezdve az iskolaorvostól a tanárig, akire bíznak.

értesz ebből vmit vagy ilyen jogi érvekkel ne is fárasszam magam? mindemellett fenntartom h egy fiú továbbra se legyen már királylány, és egyik se fog bele halni, ha a haverjai meglátják a kukacát. ez ilyen egyszerű.

2016. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1107/1151 anonim ***** válasza:
69%

Mit nem értesz azon hogy akármilyen fiatal is legyen valaki megilleti mint alapvető jog a titoktartás joga pl,tehát a rávonatkozó egészségügyi dolgok,adatok a szüleire tartoznak.Tehát akármilyen egészségügyi adat nem hangoztatja el az egészségügyis személyzeten kívül illetéktelenek előtt(diák,tanár stb).Ha bármi van a szülőket levélben kell értesíteni,diszkréten!

Ahogy a fiatal szeméremérzetét is figyelembe kell ugyanúgy venni,erre is van törvény.


Ha az orvos-beteg-egyéb egészségügyisen kívül ott más tartózkodik a beteg jogok sérülnek,hisz illetéktelenek hallják az adatokat,ami kortól függetlenül mindenkit megillet.

2016. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1108/1151 anonim ***** válasza:
30%
de jaj nekem. max a haverjai vagy osztálytársai vannak ott. senki idegen nem fog semmi államtitkot megtudni. azt meg máshol is láthatják h mekkora van neki ha ez a gondod. ezt amúgy is hamar megtudja mindenki, a pletyka hamar terjed.
2016. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1109/1151 anonim ***** válasza:
74%
Van egy része a vizsgálatoknak, amikor egy vizsgálóasztalon kell feküdni. Amikor fekszik a gyerek, gatya egyszercsak zutty lehúz, ideje ne legyen ellenkezni, és a doki felhúzza a gatyát. Az egész nem több mint 10 mp, és ideje nincs ellenkezni a kis tökösnek
2016. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1110/1151 anonim ***** válasza:
30%

hát az se rossz de sztem tisztább ügy ha akkor eleve az van h szépen kint levetkőzni MINDENT aztán akkor nem kérdés többet h jaj most leveszi vagy nem veszi meg nem akarja vagy mégis akarja szal az egész cirkuszt ki lehet kerülni.

és továbbra is mi lehet a legrosszabb? jaj a haverok meglátnak egy emberi testet jaj most mi lesz? ennyi ... vagy mi más? valaki belehalt ebbe már? nemrég is beszéltem gimisekkel és azt mondták h ők hármasával mentek be de kint le kellett venniük mindent. szóval vannak azért még egészséges helyek ezek szerint.

2016. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!