Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
 1081/1151 anonim ***** válasza:
75%
Szakorvosnál márpedig van felállítás. A vizsgált része bizonyos esetekben.
2016. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1082/1151 anonim ***** válasza:
80%
# 1078-nak: Igen,csak fiúk mentünk be.Lányoknak máskor volt a vizsgálat. Szimplán ment. Aki kész volt a vizsgálattal visszavette a tornacipőt,atlétatrikót (ezeket kellett levenni, tesigatya volt rajtunk vizgálat közben) és már mehetett is vissza tesiórára.
2016. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1083/1151 anonim ***** válasza:
68%

Szakorvosnál általános vizsgálatnál sincs felállítás!Senki nem áll neki ott hokizni!

Honnan veszel ilyet?


Sima,általános vizsgálatról beszélünk,tehát vizsgálatkor herét,barlangos testeket,fitymát,húgycső nyílást,makkot nézik meg,utána ha( nem kisfiúról van szó,mert ott még nincs dün mirigy,az amikor serdülni kezd akkor jelenik meg )prosztatát nézik meg.



Ha valakinek fitymaszűkülete van,de csak mereven látható a szűkület ott sem nézik meg mereven a péniszt.

Peironi kornál fordulhat elő,de vagy injekcióval idézik elő a merevedést vagy képet visz a beteg.Meg körülmetélésnél fordulhat műtét közben elő,illetve túlsúlyos emberek nagy tömegű fogyását követően a felesleges bőrréteg eltűntetésekor,mert rejtett péniszűség alakulhat ki nagyon kövéreknél,tehát a zsírrétegek a péniszre lógnak,így az picike,alíg látszik ki a sok zsír,fölösleges bőr alól,se sexelni,se vízelni nem igazán lehet vele.És az itt lévő felesleges bőrt is el kell távolítani,itt előfordulhat hogy injekcióval hogy ne hogy sérülést okozzanak merevedést kell előidêzni.



Általanos szűrésnél nincs urológián pénisz felállítás!



Ilyen csak műtéteknêl,súlyosabb betegségeknél fordul elő,de ez is injekció segítsêgével!

2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1084/1151 anonim ***** válasza:
33%

1082 mint írta semmi nadrág levétel,nemiszerv vizsgálat nem volt.Csak általános vizsgálat.


Nagyon nem mindegy hogy meghallgatják a fiúk felső testét,gerincét megnézik,csak cipőből,zokniból lépnek ki,polót veszik le,nadrág marad és úgy vannak bent többen.(Hisz strandon,vagy nyáron is félmeztelenül mászkálnak.)


Vagy a gatya tartalmàt nézegetnêk mások előtt.

2016. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1085/1151 anonim ***** válasza:
75%

Nah, akkor megismétlem és kiemelem a lényeget, mert látom nem sikerült felfogni: "A vizsgált része BIZONYOS ESETEKBEN." Nem, valóban, én nem általános vizsgálatról beszéltem, ettől függetlenül gyakori, mert sokan fordulnak ilyen problémával szakorvoshoz.

Egyébként onnan veszem, hogy ilyen helyen dolgozom.

2016. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1086/1151 anonim ***** válasza:
21%

ha ilyen helyen dolgozol és hiteles infókat mondasz, akkor az hülyeség itt tudod, a gyakorin kifejezett hiány, itt csak fantáziákat lehet mondani, azt pedig szépen 8-10 különböző nickkel egy azon ember megvitatja veled :-)

hidd el, én is próbáltam még a legelején, aztán mikor láttam h nem lehet itt komolyan venni semmit, akkor feladtam én is a komolykodást.


Amúgy pszichésen pont nagyon érdekes jel lehet egy szakember száméra az ilyen heves tiltakozás. Akinél nincs semmi gond, az ugye tesz rá magasról, ugyan hol érdekli, hogy látja a haverja, aki amúgy ezer más helyen is látja? Sehol. Aki viszont ennyire hevesen tiltakozik és ellenkezik és ő ugyan nem, na pontosan ott kell jobban vizsgálódni, mert az illető vmit takargat! Ez szimpla pszichológia ... Csak persze kevés iskolaorvosnak vannak ismeretei mélyebben, de pont erre a rétegre kellene nagyon oda figyelni, hiszen nyilván oka van annak, hogy hevesen tiltakozik .... ugye-ugye ...

2016. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1087/1151 anonim ***** válasza:
35%

#1081:

Persze h van. ÉS Én se csak kitaláltam .... bármennyire is abszurd ez egyeseknek, bizony van! És egyáltalán nem mindig injekcióval, ez már csak tényleg azoknál, akiket a lentebbi válaszoló írt, szal az amolyan kiemelten durva eseteknél. Egyébként simán sperma-mintát is vesznek egy tök átlagos gyanúnál is (na most ezt meg nehéz lenne nem merev módon).

2016. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1088/1151 anonim ***** válasza:
34%

48%-os te nagyon beteg vagy!


Legalább 4-5 nick neved van,itt is hol 52,hol 48,hol 46%-osként szerepelsz.Még magaddal is ellevelezgetsz,hogy megerősítsd önmagad.



Akár diákról,akár felnőttről van szó,tehát emberről mindenkit megillet hogy kulturált módon,külön,nem más ember jelenlétében vizsgáljanak meg főleg ha intim területről van szó.


Te nagyon beteg vagy ha ezt nem tudod felfogni.


Se iskolában,se munkahelyen nem mindenki haver,de ha haver is valaki intim terület vizsgálatát nem előtte akarod elvégeztetni!Normális ember oda nem kíván senkit hogy lássák közben.

Tök más helyzet hogy valaki úszodában nadrágot cserél vagy éppen orvosi vizsgálaton a heréit nyomkodnák,meg a péniszét nêzegetnék.


Ezen mit nem tudsz felfogni?


Könnyen fel lehet ismerni más nick nevek alatt is mert mindenhova a perverzióidat írogatod.

Pl a mások előtti vizsgálatot,azt hogy akár lany osztálytársak előtt is fiúkat megvizsgálhassanak,vagy mereven nézzék meg tini gyerekek péniszét stb


Bocs de ez nagyon beteg.

2016. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1089/1151 anonim ***** válasza:
23%
az tényleg beteg, de a paranoiád se kutya ... elárulom, összesen ez az egy regem van, szal örülök, ha ennyire biztos vagy a hülyeségedben ...
2016. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1090/1151 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges bárkit vádolni a sok nicknévvel. Eszmecsere folyik,nem kell egyformán gondolkodnunk. Én úgy látom,hogy meztelen vizsgálat nagyon ritka,ha van az általában egy paraván mögött zajlik egyébként csak félmeztelenre vetkőztetik a fiúkat,hogy a felsőtestet meg tudják vizsgálni (gerinc, meghallgatás...stb.) Alul vagy maradhat a nadrág vagy alsógatya. Nekünk is így volt,és egyéb ifjúsági vizsgálatokon is így van, például a sportorvosnál is. Ettől persze lehetnek kivételek.
2016. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!