Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/1151 anonim ***** válasza:
16%

Semmire nem volt jó a melltartó levétele, mert a másik két csaj, aki levette a melltartót, annak csak felírt valamit a lapjára és ennyi. Magyarul csak meg akarta nézni a disznója! (…)

Abszolút, meg akarta nézni a disznója. Ne haragudj, de ezen nem tudom sírjak vagy nevessek. Szerinted egy férfi azért megy el iskolaorvosnak, mert 10en páréves lányok cicijét akarja nézegetni?


Képzeld el: 19 éves vagyok és LÁNY. És tudod minek készülök? Nőgyógyásznak (ráadásul hajlok a gyermeknőgyógyászat felé). És tudod miért? Azért, hogy segítsek az embereknek a problémáik és betegségeik megoldásában. Nem pedig azért, mert biszexuális vagyok, és évezném, hogy nők (és kislányok) puncijában turkálhatok. Sőt, még csak azért sem, mert élvezem, hogy nekik megalázó.


Kezdek már kiakadni az emberek hozzáállásán. Beleértve a tiédet is. Miért nem engeded, hogy egy orvos megvizsgálja a melled? Aztán meg ha mellrákod lesz? Vagy azt hiszed, az csak mással esik meg?


Nem csodálom, hogy az orvos vérnyomása az egekben volt.

2010. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/1151 anonim ***** válasza:
97%

Tamara!

Milyen 11 évesekről írsz,ez főlsőben 8.-banés valahol még középsuli 2.-ban is van és nemiszerv vizsgálat is,bocs ha nem szeretek az osztálytársak előtt meztelen lenni,tesin max. alsóban vagyunk,nem pucéron.Lehet te naturalista vagy és nem simán elmész nőgyógyászhoz úgy hogy közben figyelnek még páran,de én olyanhoz járok ahol a vizsgálat alatt csak doktor van bennt.Ez lenne a normális.

A rutin vizsgálatot ne keverjük azokkal amik a nemiszervekre terjednek ki.Orsi

2010. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/1151 anonim ***** válasza:
14%

Hát ez egyszerűen hihetetlen. Nem fogjátok fel, hogy nem az a szerencsétlen orvos tehet róla, hogy nincs egy öltöző? Meg hogy nincsen ideje mindenkit egyesével megvizsgálni?

Ezek szerint az összes orvos pedofil. Szánalmas.

2010. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/1151 anonim ***** válasza:
93%

" 10en páréves lányok cicijét akarja nézegetni?"

pfff hogy akarsz így nőgyógyász lenni? 12 éves korban a legötbb lánynak már van melle és igen szégyenlőssek. egyébként senki nem az alsótagozatos kisgyerekekről bezsélt, de egy 16 éves lánynak aki ráadásul még kövér is nem biztos hogy olyan jó muri levetkőzni a többi csinos osztálytársa előtt....

2010. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/1151 anonim ***** válasza:
91%

19 éves nőgyógyásznak készülőhöz!


1.Figyelj oké meg akar vizsgálni,de ne mások előtt tegye,főleg mell és nemiszerv esetén!

2.Mivel csak a doki vizsgál nem kell oda sem osztálytárs,sem ápolónő addig ez utobbi írogasson,jegyzeteljen,ne bámuljon,mert ilyennek is találkoztam

3.Néha igen is van vizsgálat ahol nem kellene levetközni és mégis levetköztetik az embert

4.Ha a nemiszervet nézik mért kellene meztelenül feküdnie bárkinek?


A milyenséggel van a baj,ne keverjen ott senki.

Kati

2010. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/1151 anonim ***** válasza:
95%
meg nem tudom miért kell már 5 percel a vizsgálat előtt levetkőzni amég felíják az adatokat...
2010. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/1151 anonim ***** válasza:
91%

Ne véd már a dokikat!


Egy orvos van,mért kell tök pucéron állni,logó tökkel a többi srác előtt,egyszerre 1 emberrel tud foglalkozni,szóval a többi adig várakozhat gatyába,nem de?És mért meztelenül?mért nem lehet poló rajtunk.Gábor

2010. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/1151 anonim ***** válasza:
17%

A nőgyógyásznak készülő lány vagyok. Kb ötször írtam már be, de akkor beírom még egyszer:

Szerintem is rossz, hogy egymás előtt vizsgálják meg a diákokat, de erről nem az orvos tehet. Ha nincs öltöző, és meg van adva, mikorra kell végeznie a diákokkal, akkor nem tudja egyesével nézegetni őket. Pont azt mondtam, hogy nem a jogaikat kellene hangsúlyozni, hanem olyan körülményeket teremteni, hogy ez ne legyen kellemetlen.

2010. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/1151 anonim ***** válasza:
92%
14-16 évesekről van szó,bőven van már mell,és ha nincs akkor is lehet szégyenlős az ember,a kisgyerekek is azok.Ha vizsgálnak akkor ne legyen bennt más és ne akarjon senki a bugyimba nézni,majd ha úgy látom keresek magamnak nőgyógyászt,meg ennyi idősnél mégis mit néz,szőr már 10-11 éves lányoknál bőven van,a mintavétel meg másképp megy.Évi
2010. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/1151 anonim ***** válasza:
92%

ja miis általánosba bementünk 5-en erre: vetkőzetek bugyira! egyszerre csak 1et tud megvizsgálni addig a többieknek miért kell egyszál bugyiban áldogálniuk??

én megmondtam az orvosnak h addig nem vizsgálhat meg amég a többieket ki nem küldi.

2010. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!