Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jogaik vannak A diákokn...

Milyen jogaik vannak A diákoknak az iskolaorvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Többen kérték, hogy indítsak erről a témáról külön topikot és írjam le amit több hasonló témájú topikba beírtam.

2010. ápr. 24. 11:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/1151 anonim ***** válasza:
18%

tamara vagyok. én nem az itt válaszolók kommentjeire reagálok, hanem lilla bemásolt hozzászólásaira. ott pedig majdnem mindneki pedofilnak állította be az orvost, mert az cicivizsgálatot is csinált. és ott nem azzal volt a probléma, h sokan voltak, hanem azzal h az a csúnya gonosz doktorbácsi a mellet is megakarta nézni.

amiről ti ebszélek kommentelők, h egyszerre sokan vagytok bent, az tényleg nem a legjobb ötlet. de amiket lilla másolgat be, azok már majdnem egytől egyig hisztis kis piccsák nyöszörgései.

2010. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/1151 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak oké értem,de itt amilyen tapasztalatokat írnak szerintem normális a felháborodásuk,nekem sem tetszene.
2010. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/1151 anonim ***** válasza:
14%
és amit lilla ezzel a topiccal elért, az most azlesz h rengeteg kis felbuzdult tini akarja majd megtagadni a teljesen normális orvosi vizsgálatot is, ahol mondjuk egyedül megy be, de a doktor megakarja mérni a mellbőséget. majd elkezdenek hisztizni h én bizony ezt nem engedem, mert nekem jogaim vannak. az éppen rendes doktor pedig majdcsak néz tágra nyílt szemekkel h ezeknek meg mibajuk? mert rengeteg sok vizsgálatot végeznek emberséges körülmények között, csak van egy rakat tini akinek éppen nincsen hozzá kedve, vagy éppen ő most baromi szégyenlős de közben már 13 éves kora óta nemszűz....és majd jönnek a hisztik és beszólogatások a doktoroknak h nekem jogaim vannak, punktum. lilla, ezzel a normális orvosoknak is megnehezítetted most a dolgukat.
2010. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/1151 anonim ***** válasza:
8%
ha elolvassuk az összes kommentet 1-2 durvább volt csak. pl az amikor 10 percig meztelenül kellett beszélgetni az orvossal, vagy az amikor ugye sokan mennek be egyszerre, és az amikor a dagadtabb cigánynak nem nézték meg a mellét. ezek voltak a durvák. a többi csak hiszti.
2010. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/1151 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj,nem mindenki kur..13 évesen,és nem hiszem hogy semmit nem fognak most ez után engedni,eddig is tök sok minden mondjuk joggal nem tetszet nekik és mégis megtették,csak tudni fogják,hogy kérhetik a külön vizsgálatot,sőt ha úgy gondolják saját házi v. nő ill urológussal stb. is elvégeztethetnek bizonyos dolgokat,akit valamennyire ismernek.Tény vannak nyávogosak,de itt a többi hozzászóló panasz érthető volt.Viszont tényleg tudniuk kell hogy más orvos is megcsinálhatja,megvizsgálhatja őket ha a vizsgálat menete nem tetszik.De azt is tudni kell hogy előre esetleg tanárral megbeszélni,hogy hogy szeretnék a vizsgálatot,lehet ez lenne a legjobb megoldás
2010. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/1151 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igenis durva ha a nunid,v. a kukid,melled vizsgálata a többiek előtt zajlik.
2010. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/1151 anonim ***** válasza:
65%

és gondolod szeretnék majd? ez minden tininek csak nyűg, senki sem szereti. a felnőttek sem szeretik. csak a felnőttek vmivel kötelességtudóbbak és tisztában vannak h ezaz ő érdeküket szolgálja.

talán akkormár inkább a szülőket kéne megkérdezni h akarják-e h a gyermeküket iskolaoprvos ellenőrizze

2010. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/1151 anonim ***** válasza:
16%

Én azt nem értem, hogy a Kedves Kérdező mégis mit akar elérni ezzel az egésszel...

Azt mindenki tudja, hogy a fő gond azzal van, hogy a szégyenlős tinik (bár, szerintem egyesek már 15 évesen több farkat fogtak mint kilincset) nem akarnak EGYMÁS ELŐTT meztelenkedni. És azt is sokan tudják, hogy erről legkevésbé az orvos tehet.

De Te a 12:50-es és 12:59-es hozzászólásodban idézett "lányok" mondandójának ehhez semmi köze nem volt, mivel ők maga a vizsgálat ellen tiltakoztak, mert szerintük az orvos Playboy helyett járkál be megvizsgálni egy osztályt. És az különösen felháborító, hogy már szinte dicsekednek azzal, hogy kis fruska létükre milyen jól "beolvastak" a szerencsétlen orvosnak, aki csak a dolgát próbálná végezni és emiatt le k.cs.gözik, f...kalapozzák, pedofilozzák, holott nem is olyan régen még a "Tekintetes úr" volt a hivatalos megszólítása.


És igen, mindenkinek joga van visszautasítani minden kezelést és vizsgálatot. És hidd el, hogy rengetegen élnek is ezen jogukkal, erről Te is meggyőződnél, ha lenne lehetőséged elmenni egyszer a pathológiára, ahol pl. olyan mellrákosokat is lehet látni, akiknek öklömnyi daganat van a mellükben és már elérte a felszínt, kifekélyesedett, elfertőződött és mindezek ellenére sem mentek orvoshoz. De sok más hasonlóan elhanyagolt betegséget is lehet látni.


És ilyen siralmas "egészségkultúra" mellett, te még az iskolai vizsgálatokról is megpróbálod lebeszélni az embereket (hiába mondod, hogy csak a körülmények ellen tiltakozol, de a bemásolt hozzászólások nem ezt támasztják alá).

2010. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/1151 anonim ***** válasza:
94%
Hát én már 27 éves vagyok,de suliban nem engedttem volna hogy a puncim el kezdje nézegetni meg nyomkodni,arra választottam volna megfelelő orvost,meg ezzel még nem tud semmit igazán megállapítani,aki volt nőgyógyásznál tudja milyen a vizsgálat és nem ilyen és nem csak általános iskolásoknál hallottam ilyen vizsgálatról.
2010. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/1151 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező nem beszéli le az embereket,ezt az elején is legszögezte,de le írja hogy jogukban áll kérni egy etikusabb vizsgálatot(egyenkéntit).Igen vannak kikaposak,de sok fiatal ismerősőm van és nem ilyenek nagy szájúk van és sok ezt gondolja róluk,pedig csak kamu,meg agyjátszás,szóval nem szabad ítélkezni.A sex meg normál esetben 2 ember között zajlik,szóval ne keverjük ide.
2010. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!