Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/241 anonim ***** válasza:
70%

Csak hogy valami segítség is legyen már:

Ha kitartóan gyakorlod, 1-2 hét alatt meg fogod tanulni a közepén abbahagyni a h... Tudod, mint a kutyák. Nekem már simán megy!

2011. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/241 anonim válasza:
78%

anyád ennyit röhögni, mint most...köszzi XD

szakadok a röhögéstöl...

hogy lehetsz ilyen szerencsétlen.?!

XD

anyád helyében én felnyalattam volna veled a pisád.XD

majdnem megfuladtam a röhögéstöl te marha XD

2011. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/241 szivecske98 válasza:
65%

miért vagytok ilyen szemetek?szerencsétlen fiú beégett az anyja előtt! én a helyedben megmondanám anyámnak hogy nem tehettél mást... és különben is 15 vagy meg kell értenie azt hogy áll... mond meg neki hogy ne nyisson rád :)puszi

13/l

2011. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/241 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, hagyjuk már, nehogy azt hidd, hogy elhiszem ezt a baromságot. Sokáig gondolkoztál rajta?
2011. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/241 anonim ***** válasza:
100%
Fuu ez de vicces..XD
2011. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/241 anonim válasza:
21%
Az a vicces h egy csomóan elhiszik ezt a fake szart!!!Grat jót röhögtem de ezt az oldalt nem ilyen fa*zságokra találták ki..!!!!
2011. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/241 anonim ***** válasza:
16%
Ha kiakarod heverni ezt a dolgot, vár rád két 14 éves lányrajongód. x'D Még mindig szakadok ezen a történeten, pedig már rég olvastam. :P És az nem akármilyen dolog már, hogy egy srác elérje, hogy a farkával legyen teli a net és arról beszélgessenek emberek ennyi ideig! :D xD Szóval te nekünk mindenképpen egy szuperhíró vagy! xD <3
2011. júl. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/241 anonim ***** válasza:
100%
ÖCSÉM EZEN BEHALOK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD amúgy szerintem elmehetnél sportlövésznek ha ilyen jól tudsz célozni...XDDDDDDDDDD
2011. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/241 anonim válasza:
100%

ba_

zd______________

meg miatad beleköptem a monitorpa a kolát

2011. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/241 SzLy válasza:
92%
ember nehéz let volna két lépéssel odébb menni a wc-hez??
2011. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!