Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/241 anonim ***** válasza:
87%
nem tudok irni.... XDDDDD
2011. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/241 anonim ***** válasza:
90%
ennél már csak az lett volna vicces ha az ijedségtől álló fasszal elcsúszol és hasra esel a kádban :D :D :D :D
2011. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/241 anonim ***** válasza:
100%

ez neee.... ez komoly??!!:D

szerencsétlen:DDDDDD

amúgy szerintem ne aggódj emiatt, az anyák általában elnézik ezeket a dolgokat, ha nem akkor meg elfelejtik.

2011. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/241 anonim válasza:
78%

Még ha 2-3 dolog egyszerre összejön az oké, de ennyi mindent egy pisilésnyi idő alatt?!?! ez igen csak fake.


Pl: pisilned kell de ne a kádba mer az izé ?! de a mosdó az meg oké?! :D

- De pont áll a farkad is

- Felállsz a kád szélére

- onnan hugyozol

- De pont benyit anyád

- ijedés, elesel

- esés közben össze vissza hugyozod magad

köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám

sminkescuccait igen kicsi fürdőszobátok lehet. Végig gondoltam, hogy nekem kéne ezeket mind lehugyoznom itthon, kéne hozzá húgyhólyag rendesen.

és anyádat miért nem hugyoztad le? Lehet nyitok erről egy kérdést?!


- felálltál majd ahelyett hogy visszatartanád, elszorítod kézzel és baz+lsz.


Ha annyit találsz ki, hogy kádból csapba anyám benyit,megijedtem odanéztem lehugyoztam őt. Sokkal hihetőbb lett volna

2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/241 anonim válasza:
100%

Én mindig mindenhova akárhova odapisilek... parkok erdők főút kocsifelhajtó macskaköves út stb...sok folyadékot iszom, és csak pisilek... szinte óránként...

Az ablakunkon van függöny a kádhoz közel a mosdócsapunk aminek a szélén a fogkefék vannak, ha elcsúsznék énis a zuhanyfüggönybe kapaszkodnék, azért nem hugyozok a kádba mert tele van vízzel amibe fürdök a mosdócsapot meg max kimossa az ember....ha kamu ha nem vanilyen 21/L Jha és a barátom egy kis erőlködéssel tud merev farokkal hugyozni pl sex után, vagy reggel azért áll neki mert annyira kell pipilnie... thx

2011. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/241 anonim ***** válasza:
87%

szakadoook XD ehhez képest az én borotvás bakim semmi :D

am nyugi, ha belegondolsz szerintem neki épp annyira ciki volt a helyzet, mint neked, így ő se tér rá ki szívesen. najó, azért ez "bocsánat"-ot odanyöghetsz neki. :D


15/L XDD

2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/241 anonim ***** válasza:
86%

neharagudj, de NEM ÉN előre szólok, de feltették a kérdésed a igynevess.blog-ra:DDD

[link]

2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/241 anonim ***** válasza:
95%

ugylátom itt senki nem ad normális választ...jó, mondjuk én sem hiszem hogy megtörtént, de ha mégis akkor: Gondolj bele, anyud még nem maszturbált életében? biztos nem haragszik, végülis ez az élet velejároja.

biztos vagyok benne 100%ig, hogy ugyanugy zavarban volt, mint te. sőt még jobban.Szóval ne aggódj ilyeneken, felejtsd el, megtörtént, kész VÉGE.... lépj tul rajta

2011. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/241 anonim válasza:
100%
Na belenézel már anyád szemébe vagy van valami új fejlemény? :D
2011. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/241 anonim válasza:
100%
Hát ha ezt egy fiús anyuka olvassa... Szerintem elgondolkozik egy pöppet... xD
2011. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!