Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/241 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem fake a kérdés :D
2010. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/241 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de eléggé vicces így leírva, de gondolom számodra nem volt túl vicces, Kérj tőle bocsánatot, Vagy legalább próbáld meg. Vegyél neki szépet(nem kell túl drágát), vagy egy új sminkcuccot. Ha úgy kérsz bocsánatot, hogy remegsz, vagy kicsit dadogsz, vagy nem tudod kifejezni magad, aranyosnak fogsz tünni, és akkor jobban megbocsát.=D ÜDv! ;) ?/L
2010. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/241 anonim válasza:
100%
Semmi gáz.. Egy anya mindent megbocsájt. Tanulság: Zárd be az ajtót, amikor fürdesz...
2010. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/241 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon tetszett! X DDD már 15perce ezen szakadok. : DD


máskor csukd be az ajtót! Anyid pedig szerintem nem haragszik. : D bár azért ha lehet takaríts fel. és inkább a kádba hugyozz!: D ott lefolyik, leöblíted, és az gyakrabban is szokták takarítani.


oltári fazon lehetsz! : D


14/L

2010. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/241 anonim ***** válasza:
76%
*anyud
2010. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/241 anonim ***** válasza:
85%
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
2010. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/241 anonim válasza:
82%
:)
2011. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/241 anonim válasza:
100%
Elsőre tényleg viccesnek tűnik...:D Szerintem ne görcsölj rajta ennyit, hisz mégiscsak a fia vagy ! :) Szerintem magában ő is nevetett, maximum a sminkcuccait és a köntösöket sajnálja.A fürdőszobát takarítsd ki, a sminkcuccokkal együtt.(DE gondolom ezt már megtetted:)) Nyugodtan mert anyukád szemébe néni, szerintem biztosan nem haragszik rád! :)
2011. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/241 anonim válasza:
100%
feltették GYIK-ra xDD hát...kérj bocsánatot tőle mást nem tudok...így viccnek nagyon jó mert már sírok a nevetéstől xD bocsi...de máskor inkább a vízbe hu*yoz ne a mosdókagylóba
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/241 anonim ***** válasza:
88%
2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!