Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/241 A kérdező kommentje:

Bocs, de te teljesen hülye vagy. Nemi izgalom közben nem lehet hugyozni, ez oké. Ezért nem hugyozok be szex közben amikor amúgy meg kéne. Viszont egy ÁTLAGOS EMBERI F*SZ még 1-2 perccel a nemi izgalom elmúlta után is áll. Tudod, amikor csak áll, és áll, és még várni kell hogy elernyedjen, de már rég elmúlt az izgalom. Na ilyenkor lehet hugyozni, csak rohadt szar.


Amikor reggel felkel valaki, annak is áll a farka, mert a vérkeringés akkor ezt váltja ki. Nos, mégis lehetséges a reggeli hugyozás, csak fáj amikor lehajtom.


Ne keverd a bioszt, és ne próbálj okoskodni. Ku.rvára elekem van a hozzád hasonló netes idiótákból. Ne legyen már ennyi időd kockulni, hogy kiéld magad. Idegesít, hogy van aki mindent elkövet, hogy egy kérdésre bebizonyítsa hogy fake, hogy örüljön.


Csesszétek meg, erre jövök haza a kollégiumból...

2010. szept. 10. 16:33
 42/241 anonim ***** válasza:
25%
mióta raknak az emberek akkora ablakot egy fürdőszobára, hogy függöny kelljen rá?? xd
2010. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/241 anonim ***** válasza:
100%
tomi te vagy ?!
2010. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/241 A kérdező kommentje:

11:12

A függöny nem az ablako van, hanem a fürdőkádon, te sügér.

14:41

Dani vagyok :D

2010. szept. 12. 17:00
 45/241 anonim ***** válasza:
29%
elgondolkodtató, hogy kettőnk közül ki a sügér...
2010. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/241 anonim ***** válasza:
23%
De ha koleszból jöttél haza,akkor a koleszban voltál és ott nincs ott az anyukád,nem? :)
2010. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/241 anonim ***** válasza:
33%

Ja és most nézem Dancsi_Bácsi vagy,rengeteg kamu kérdést felraktál már,vagy válaszban. :)

utolsó vagyok

2010. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/241 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi! De ez nagyon vicces! xD
2010. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/241 anonim ***** válasza:
90%
Találkozunk? Én lány vagyok, és turán a bokor möögött pisilve vettek észre azok a rohadt turisták, erre elkezdtek fotózni -.-
2010. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/241 anonim ***** válasza:
19%
xD ez agyon vicces bocsi ="D am utolsó válaszoló eggyüt érzek veled engem soztálykiránduláson állítólag láttak pisilni a bokorban ami csak azért furi mert h vagy 20 m re votlam az ablaktól 1 bokor mögött meg utána még1X láttak állítólag
2010. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!