Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/241 DorCsaa válasza:
100%

Hát.. nekem ezt barátnőm mesélte suliba fizikaóra előtt, és én még órán is a könnyeimmel köszködtem, annyira haltam a nevetéstől.

hogy őszinte legyek, tényleg nem éppen könnyen elhihető az eset, dehát vannak ilyen szar véletlenek, nem?

gondolom már mindent megpróbáltál az anyuddal kapcsolatban, szóval nem tudok mit mondani

sajnállak xĐ

2011. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/241 Szaszmancs válasza:
100%

Nyugi! Én csaj vagyok az igaz, de egyszer azt hittem, elkezdek káromkodni. (11 éves korom ellenére elég magyar szavakat használok! XD) Épp csavartam volna föl magamra a törülközőt és rám az APÁM nyitotta ki az ajtót! A hajam is csöpögött! Még le is b*aszott, hogy milyen lassú vagyok!

Én most álljak elő azzal, hogy ő meg olvasgat a vécén? Na, lényeg, ami lényeg! Nézz nyugodtan a szemébe, mindenkivel történik olyan, amiért elásná magát. Itt a példatörténet. Egyszóval ezzel semmi gond nincs! :)

2011. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/241 anonim ***** válasza:
100%

hát ha 11/L vagy akkor még nem is gáz ha az apád rádnyit de akár fake, akár nem, ez nem a te hibád volt.

anyád előtt meg ne szégyelld magad, mert nincs miért.

megesik hogy a csiga elesik, ez van. az meg h megijedsz és ezért elesel, az is OK. ez van, majd ha a téma elévül, beszéld meg vele h ne nyisson rád. ennyii.


BG/15

2011. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/241 anonim válasza:
2011. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/241 anonim ***** válasza:
Tessék az ajtót bezárni XD 15/L
2011. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/241 anonim ***** válasza:
100%
halálra röhögtem magam sőt még a fürdőkádban is röhögtem!meg én ezt a lajk.csicska.eu oldalon láttam először!ott is fenn van!megakartam ezt keresni de majd beszartam a röhögéstől!videó nincsen?
2011. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/241 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt hogy bocs anya hogy olyan béna voltam hogy az álló farkammal lehugyoztam a cuccaidat!
2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/241 anonim ***** válasza:
Napinemszar.blog-ra is felkerült! Ha van videó is róla, plz tedd fel youtubera! Vagy az se zavar ha utángyártott... Köszi!
2011. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/241 anonim ***** válasza:
87%

Jaj,hagyjátok már szerencsétlent ._.

bárkivel történhetnek balesetek,ha hihetetlenek is..mindig van esély rá h megtörtént..és hogy a fenébe lenne róla videó?biztos eszébe jut hogy videózza magát mikor fürdik...

meg azt akarjátok nézni ahogy álló farokkal hugyozik?egészségetekre :"D

14/L

2011. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/241 anonim válasza:
17%
Na kezdjük ott h én az ilyet bannolnám ;) mi faxért írsz fake kérdéseket??Mivan nem foglalkoznak veled otthon eleget?? Ostoba..azokat sem értem akik elhiszik ezeket..gondoljatok bele..ennyit hugyozni nem tudtok.. amúgyis kedves kérdezőnk csak te nemtudod felfogni azzal a Lófax fejeddel h senki nem hiszi el ;)
2011. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!