Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd békén! Nem szépen viselkedett ha erőszakkal le akart smárolni és te védekeztél ellene csak hát nem jött ki a lépés mert erősebbet löktél rajta. De tök mindegy igazából mi történt mert ő többet akar míg te nem. Szóval már nem fog veled lefeküdni. Mást keress szexre.
márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
93%
Hát komám, ha engem löktél volna el, nem hogy csak letiltottalak volna, hanem még fel is pofozlak. Ezek után meg még várni, hogy széttegye a lábát ismét... felesleges
márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább mutasd be nekem.
márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 Grizesteszta ***** válasza:
95%
Nem tudjuk, hogy fog-e? De ha van egy csepp esze, akkor nem fog. Tehát a helyes kérdés: van esze a szexpartneremnek? És ebből a válaszból levezethető, hogy fog-e. ( a kérdésből meg az vezethető le, hogy neked nincs sem eszed, sem empátiád. Jól járt a nő, még szegény szép csendben valóban beléd szeretett volna.:(
márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
94%
Gyökér😀Amúgy nekem szexkapcsolatban is alap az összebújás. Aki szex után kb. kitol az ajtó elé, hogy tipli van, az nem érdemli meg, hogy hozzámérjen.
márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
93%
Vele már ne számíts az életedben.
márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Máskor is szoktunk amúgy smárolni,nemcsak most akar, csak én pont most ideges voltam, mert azon kattogtam, hogy nehogy a nyakamon maradjon. Neki van igaza teljesen, beismerem. De nem tudom ezeket elmondsni neki, mert nem érem el.
márc. 25. 15:24
 8/73 anonim ***** válasza:
94%
Talán növessz gerincet, ne legyél egy érzelmi analfabéta és ne legyél úgy eltelve magadtól, hogy azt hiszed, ő mindenképp járni akarna veled.
márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
97%

Ki az a hülye, aki még ágyba bújna veled ezek után?

Megszívtad, mert ilyen mentalitással, az is csoda, hogy ő összeállt veled. Rendezkedj be, hosszú aszályos időkre.

márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
És ha majd elérem és bocsánatot kérek tőle amiért meglöktem, szerintetek akkor sem fogad vissza szexkapcsira?
márc. 25. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!